Butelka SIGG Traveller Magenta Touch 1 litr
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Butelka SIGG Traveller Magenta Touch 1 litr

Butelka SIGG Traveller Magenta Touch 1 litr. Klasyczny metalowy bidon z zakręcanym korkiem oraz delikatnym logo. Szczelna sportowa butelka w pieknym różowym kolorze posiada antypoślizgowe chropowate wykończenie. Szczelna i  lekka wolną od BPA. Wewnętrzna strona butelki pokryta została specjalną warstwą, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

66,60 zł (brutto) 74,00 zł -10% 54,15 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG Traveller Magenta Touch 1L. Klasyczna butelka SIGG z powłoką antypoślizgową - lekka, szczelna, ekologiczna. Nie zawiera BPA, a specjalna warstwa wewnętrzna sprawia iż nie zatrzymuje ona smaków ani zapachów i jest łatwa w myciu

Klasyczna butelka SIGG zakręcana korkiem. Metalowy bidon Sigg Traveller Magenta Touch posiada wykończenie antypoślizgową nieco chropowatą powłoką. Na butelce znajdziemy nadrukowane niewielkie logo.

Dzięki specjalnej powłoce pokrywającej wnętrze butelki, nie zatrzymuje ona zapachów ani smaków nalewanych płynów. Jest również wygodna w myciu.

Nie zawiera BPA.


Butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi.

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 1 L
Waga: 147g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8635.30
7610465877715