Butelka SIGG Traveller Leaff Green 1L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Traveller Leaff Green 0,6 litra

Butelka SIGG Traveller Green Leaf na napoje, o pojemności 0,6 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

69,00 zł (brutto) 56,10 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG Traveller Green Leaf 0,6 L - klasyczny metalowy bidon na napoje. Lekka i szczelna butelka na wodę, odporna na przenikanie smakami i zapachami

 

Klasyczna i ponadczasowa, ultralekka butelka na napoje SIGG Traveller Green Leaf 0,6 litra zamykna nakręcanym korkiem. Produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii, cieszą się niesłabnącą popularnością.

Butelki Sigg produkowane są z jednego kawałka aluminium, technologią, dzięki której nie powstają łączenia metalu. powierzchnia jest idealnie gładka i jednolita. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną powłoką, dzięki której bidon nie przechodzi zapachami czy smakami napojów. Zawsze zachowują one swój pierwotny smak. Butelka jest łatwa w myciu i nie zawiera BPA.

Duży wybór akcesoriów pozwala dostosować butelki SIGG do własnych potrzeb.

Pojemność: 0,6 L
Waga: 115g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8744.10
7610465874417