Butelka SIGG Traveller Mustard Touch 0,6 litra
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Butelka SIGG Traveller Mustard Touch 0,6 litra

Butelka SIGG Traveller Mustard Touch 0,6 litra. Klasyczny metalowy bidon z zakręcanym korkiem oraz delikatnym logo. Szczelna sportowa butelka w pieknym różowym kolorze posiada antypoślizgowe chropowate wykończenie. Szczelna i  lekka wolną od BPA. Wewnętrzna strona butelki pokryta została specjalną warstwą, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

62,10 zł (brutto) 69,00 zł -10% 50,49 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG Traveller Mustard Touch 0,6L. Klasyczna butelka SIGG z powłoką antypoślizgową - lekka, szczelna, ekologiczna. Nie zawiera BPA, a specjalna warstwa wewnętrzna sprawia iż nie zatrzymuje ona smaków ani zapachów i jest łatwa w myciu

Klasyczna butelka SIGG zakręcana korkiem. Metalowy bidon Sigg Traveller Mustard Touch posiada wykończenie antypoślizgową nieco chropowatą powłoką. Na butelce znajdziemy nadrukowane niewielkie logo.

Dzięki specjalnej powłoce pokrywającej wnętrze butelki, nie zatrzymuje ona zapachów ani smaków nalewanych płynów. Jest również wygodna w myciu.

Nie zawiera BPA.


Butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi.

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 0,6 L
Waga: 115g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8777.00
1 Przedmiot
7610465877708