Bidon termiczny Contigo Devon 650 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bidon termiczny Contigo Devon 650 ml

Wyjątkowy rowerowy bidon termiczny Contigo Devon 650 ml z wysuwanym ustnikiem, który pozwala na wygodne korzystanie w czasie jazdy na rowerze lub innej aktywności fizycznej, ustnik otworzysz i zamkniesz jedną ręką. Butelka na napoje posiada dodatkowo właściwości termoizolacyjne. Podwójne ścianki bidonu utrzymają dłużej chłodną temperaturę napoju.

71,90 zł (brutto) 58,46 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Contigo Devon Insulated 650 ml - rowerowy bidon z izolowanymi termicznie ściankami. Twoja woda lub izotonik w butelce Contigo dłużej pozostaną chłodne 

 

Jedyny bidon z tak wygodnym, pewnym i szczelnym zamknięciem. Obsługujesz jedną ręką; naciskasz przycisk i otwierasz osłonę ustnika. Naciskasz butelkę i pijesz. Aby zamknąć popychasz osłonę kciukiem i bidon znów jest w 100% szczelny.

Irytują Cię bidony, z których nie możesz się napić podczas jazdy? Albo dlatego, że musisz nagryzać ustnik, albo otwierać zawór zębami? W Contigo wszystko jest bardzo proste. A do tego ustnik ma tzw. duży "flow" czyli strumień cieczy, który ma ugasić Twoje pragnienie.

W Contigo możesz pić podczas jazdy, ponieważ butelka (która ma podwójne ścianki) należy do tzw. "squeezable" czyli jej ściskanie powoduje wypływ cieczy. Możesz tę cechę wykorzystać aby schłodzić głowę lub twarz.

Contigo ma ergonomiczny kształt; przetłoczenie zwiększa chwyt i pasuje do większości uchwytów rowerowych (Pasuje do większości uchwytów rowerowych (średnica 7,3 cm, wysokość 23 cm)

Osłona ustnika chroni go przed kurzem, nie musisz wypluwać wody z drobinkami kurzu.

BPA Free. Tworzywo wolne od szkodliwych związków. Woda pozostawiona w zamkniętym bidonie nawet na słońcu nie przechodzi zapachem czy smakiem tworzywa.

Pasuje do większości uchwytów rowerowych (średnica 7,3 cm, wysokość 23 cm)

 

1000-0196
815150016036