Butelka SIGG Heart Crumble 0,6L metalowy bidon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Heart Crumble 0,6 litra

Butelka Sigg 0,6 litra z różowymi serduszkami. Wygląd tych lekkich i szczelnych butelek na napoje zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

89,90 zł (brutto) 73,09 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Butelka Sigg Heart Crumbles 0,6 litra - metalowy bidon dla dzieci z serduszkami

 

Wytrzymały, szczelny i lekki bidon na napoje dla dzieci z serduszkami. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań, a rodzice będą wreszcie spokojni, ponieważ szczelne bidony SIGG zabezpieczą książki i zeszyty w plecakach pociech przed powodzią i plamami.

Butelki SIGG są lekkie, szczelne, wykonane z bezpiecznych materiałów, nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA. Wnętrze butelki zostało pokryte cieniutką trwałą warstwą, która ułatwia czyszczenie butelek, ale przede wszystkim sprawia, iż napoje zachowują swój pierwotny smak.

Legendarne bidony SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Frauenfeld w Szwajcarii. Wykonane z aluminium, które w całości jest poddawane recyklingowi.

Kompatybilne z ustnikami SIGG ABT, KBT oraz tradycyjnymi korkami. Dostępne są także izolujące pokrowce oraz dodatkowe akcesoria i części zamienne.

 

Pojemność: 0,6l

Waga: 133g

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="72" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" Name="Colorful L

8627.30
7610465862735