Butelka Hydrapak Stash 0,75 L Mojave Orange
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-13%

Butelka Hydrapak Stash 0,75 L Mojave Orange

Składana na płasko, miękka sportowa butelka Hydrapak Stash Mojave Orange 0,75L. Po wypiciu wody czy izotoniku można ją złożyć prawie na płasko, a wtedy zajmuje mało miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach

69,51 zł 79,90 zł -13% 56,51 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 79,90 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Stash 0,75L Mojave Orange- składana na płasko miękka butelka sportowa, o 50% lżejsza od tradycyjnych bidonów

Składany na płasko, miękki, bidon 0,75l na napoje. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie na płasko, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach. Wypijasz, składasz, zakręcasz! Zamiast dużej, twardej butelki niesiesz mały dysk.

Szeroka szyjka pozwala wrzucać kostki lodu czy szybko napełniać bukłak w trasie, butelkę z wodą można zamrażać lub napełniać ciepłą wodą do 60 stopni C. Bidon będzie pasował do większości terenowych filtrów do wody. Bidon wyposażony jest w ucho, dzięki któremu łatwiej go złapać, czy przytrzymać, ale również można go przypiąć karabińczykiem do plecaka, czy w inny poręczny sposób.

 

Gwarancja No-Leak™

Pojemność: 0,75L
Waga: 84 g
Wymiary: Rozłożony: 19,5 x 9,2 cm / Złożony: 6,6 x 9,2 cm
Materiał: 0.4 mm Termoplastik, HDPE
Szerokość szyjki: 42mm
Nie zawiera BPA, PVC i ftalanu
Kolor: pomarańczowy / Mojave Orange

 

G122J
1 Przedmiot
834456000884