Składany bidon 1L, Butelka Stash Lime Hydrapack
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-7%

Butelka Hydrapak Stash Lime 1L

Składany na płasko, miękki, bidon na napoje. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie na płasko, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach.

80,82 zł 86,90 zł -7% 65,70 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 73,00 zł
block Produkt niedostępny

Składany bidon na napoje Hydrapak Stash Lime 1L, 50% lżejszy od tradycyjnych bidonów

 

Składany na płasko, miękki, bidon na napoje. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie na płasko, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach. Wypijasz, składasz, zakręcasz! Zamiast dużej, twardej butelki niesiesz mały dysk.

Szeroka szyjka pozwala wrzucać kostki lodu czy szybko napełniać bukłak w trasie, butelkę z wodą można zamrażać lub napełniać ciepłą wodą do 60 stopni C. Bidon będzie pasował do większości terenowych filtrów do wody. Bidon wyposażony jest w ucho, dzięki któremu łatwiej go złapać, czy przytrzymać, ale również można go przypiąć karabińczykiem do plecaka, czy w inny poręczny sposób.

Gwarancja No-Leak™

 

Pojemność: 1L
Waga: 88 g
Wymiary: Rozłożony: 20.8 x 10.16 cm / Złożony: 5.7 x 10.16 cm
Materiał: 0.4 mm Termoplastik, HDPE
Szerokość szyjki: 63mm
Nie zawiera BPA, PVC i ftalanu
Kolor: limonka

 

G101L
834456513544