• -13%
Składany bidon 0,75L, Butelka Stash Malibu Blue Hydrapak

Butelka Hydrapak Stash Malibu Blue 0,75L

Składany na płasko, miękki, bidon 0,75L. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie na płasko, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach.

Wysyłamy w 24 godziny
64,38 zł 74,00 zł -13%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 74,00 zł

 

Składany bidon na napoje Hydrapak Stash Malibu Blue 0,75L, o 50% lżejszy od tradycyjnych bidonów


 

Składany na płasko, miękki, bidon na napoje. Po wypiciu wody czy izotoniku można go złożyć prawie na płasko, a wtedy nie zajmuje wiele miejsca w kieszeni czy plecaku. Butelka jest szczelna, oraz bardzo lekka, co dla wielu aktywnych osób jest bardzo istotne. Bidon wykonany jest z termoplastiku: tworzywa elastycznego, wysoce odpornego na odkształcenia czy zagięcia, również w niskich temperaturach. Wypijasz, składasz, zakręcasz! Zamiast dużej, twardej butelki niesiesz mały dysk.

 

Szeroka szyjka pozwala wrzucać kostki lodu czy szybko napełniać bukłak w trasie, butelkę z wodą można zamrażać lub napełniać ciepłą wodą do 60 stopni C. Bidon będzie pasował do większości terenowych filtrów do wody. Bidon wyposażony jest w ucho, dzięki któremu łatwiej go złapać, czy przytrzymać, ale również można go przypiąć karabińczykiem do plecaka, czy w inny poręczny sposób.

 

 

Gwarancja No-Leak™

 

Pojemność: 0,75L
Waga: 68 g
Wymiary: Rozłożony: 18,28 x 10.16 cm / Złożony: 5 x 10.16 cm
Materiał: 0.4 mm Termoplastik, HDPE
Szerokość szyjki: 42mm
Nie zawiera BPA, PVC i ftalanu
Kolor: niebieski / Malibu Blue

 

G102HP
3 Przedmioty

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.