Stalowa butelka na wodę Klean Kanteen Classic Sea Spray 800 ml Sport Cap
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Butelka Klean Kanteen Classic Sea Spray 800 ml Sport Cap

Stalowa butelka na wodę lub inne napoje Klean Kanteen Clasic Sea Spray o pojemności 800 ml. Metalowy bidon zakręcany sportowym korkiem z ustnikiem, wykonany z niezwykłą dbałością o jakość i detale. Butelka jest niezwykle trwała, ekologiczna i w 100% szczelna. Wykonana z bezpiecznych dla zdrowia i przyjaznych dla środowiska materiałów.  

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki zawsze będzie miała smak wody. Butelka Klean Kanteen jest wygodna pod względem utrzymania czystości. Wersja butelki w kolorze czarnym posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

Wersja Sport Cap zamykana jest na wkręcany korek z ustnikiem i uszkiem za które możemy butelkę złapać lub przypiąć. Szeroka szyjka butelki pozwala na wrzucenie do środka kostek lodu lub cytryny.

143,99 zł 159,99 zł -10% 117,07 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Klean Kanteen Classic Sea Spray 800 ml – stalowy bidon na napoje z nierdzewnej stali zamykany sportowym  zakręcanym korkiem. Butelka posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie

 

 

Stalowa butelka na wodę lub inne napoje Klean Kanteen Classic Sea Spray o pojemności 800 ml. Metalowy bidon zakręcany klasycznym korkiem, wykonany z niezwykłą dbałością o jakość i detale. Butelka jest trwała, ekologiczna i w 100% szczelna. Wykonana z bezpiecznych dla zdrowia i przyjaznych dla środowiska materiałów.  

Butelki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką, nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Butelka w kolorze czarnym posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

 

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

 

Butelka Klean Kanteen jest również niekłopotliwa pod względem utrzymania czystości. Smukła konstrukcja sprawia, iż butelka pasuje do większości uchwytów, kieszeni plecaka, łatwo można ją wsunąć do torebki.

 

Wersja Loop Cap zamykana jest na sportowy wkręcany korek z ustnikiem oraz uszkiem, za które możemy butelkę złapać lub przypiąć. Szeroka szyjka butelki pozwala na wrzucenie do środka kostek lodu, kawałków owoców lub cytryny.

 

 

Specyfikacja butelki Klean Kanteen Classic Sea Spray Sport Cap 800 ml:

 

Materiał: stal nierdzewna 18/8

Pojemność: 800 ml

Waga: 212,6g

Wymiary: 27,6x7,25 cm

Średnica szyjki: 44 mm

1010124
4 Przedmioty
0763332073738