Butelka SIGG CYD  Pure White/ Orange 0,6L - bidon na napoje
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG CYD Pure White/ Orange 0,6L

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day biało-pomarańczowa. Lekki i szczelny bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada wygodną antypoślizgową silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.

 

81,00 zł 65,85 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG Color Your Day 0,6L Pure White - Orange - bidon z matowym antypoślizgowym wykończeniem oraz kolorową silikonową opaską

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra z serii Color Your Day - czysta biel z różowymi dodatkami. Lekki i szczelny aluminiowy bidon na napoje czy izotonik, w tej wersji posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie oraz silikonową opaskę, która gwarantuje pewny chwyt i jeszcze większą wygodę korzystania z butelki. Specjalna wewnętrzna powłoka sprawia, że butelka nie przechodzi zapachami, a napoje które do niej nalewamy zachowują pierwotny smak.

Legendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki zapewniają znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.

Pojemność: 0,6 L
Waga: 120g
Butelka zamykana na klasyczny zakręcany korek z uszkiem

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8540.90
1 Przedmiot
7610465854067