Butelka SIGG Star Wars Yoda 0.6L - bidon Star Wars Rebel

Butelka SIGG Star Wars Yoda 0,4L

Butelka Sigg na napoje dla dzieci z motywem Mistrza Yody z filmu Star Wars. Oferuje wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i naprawdę lekki. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

 

 

Wysyłamy w 24 godziny
81,00 zł

 

Butelka SIGG Star Wars Yoda 0,6 L - metalowy dziecięcy bidon z rysunkiem Mistrza Yody z filmu Gwiezdne Wojny

 

Butelka SIGG dla dzieci z motywem Mistrza Yody z filmu Star Wars, z przykrywką korka fosforyzującą w ciemności. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Co więcej piękne rysunki i kolory tych butelek zachwycą najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów bidonów sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań,  a rodzice będą wreszcie spokojni, ponieważ naprawdę szczelne bidony SIGG zabezpieczą książki i zeszyty w plecakach pociech przed powodzią i plamami.

Butelki SIGG są wykonane głownie z aluminium oraz bezpiecznych materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA. Wnętrze butelki zostało pokryte cieniutką trwałą warstwą, która ułatwia czyszczenie butelek, ale przede wszystkim sprawia, iż napoje zachowują swój pierwotny smak.

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

 

 

Pojemność: 0.6 L
Waga: 133g
Specjalny ustnik: KBT. Można go demontować i jest łatwy w czyszczeniu.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8619.00
3 Przedmioty

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.