Butelka SIGG Swiss Emblem Black 0.6L - bidon Swiss Emblem Black

Butelka SIGG Swiss Emblem Black 0,6L

Butelka SIGG Swiss Emblem Black o pojemności 0,6 litra, klasyczna i elegancka w czarnym kolorze. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak. Doskonały towarzysz sportów i podróży.

Produkt niedostępny
69,90 zł

 

Butelka SIGG Swiss Emblem Black 0,6L

 

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra, klasyczna i elegancka w eleganckim, czarnym kolorze. Zdumiewająco lekka i szczelna butelka na napoje czy izotonik. Wykonana z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

Legendarne butelki Sigg’a produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii. Szczelne, lekkie i wytrzymałe bidony gwarantują znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak. Są higieniczne, łatwe do mycia, również w zmywarce. Kompatybilne z ustnikami KBT i ABT. Dostępne izolujące pokrowce z neoprenu i nylonu. Butelki nie zawierają szkodliwych substancji jak ftalany czy BPA (bisfenol A).

Pojemność: 0.6 L
Waga: 115g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8319.70

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.