Butelka SIGG Swiss Emblem Blue Touch 1.0L - bidon z powłoką antypoślizgową

Butelka SIGG Swiss Emblem Blue Touch 1L

Butelka SIGG o pojemności 1 litra, klasyczna i elegancka w pięknym niebieskim kolorze. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której nie przenika zapachami ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak. Powierzchnia bidonu jest nieco szorstka antypoślizgowa

Produkt niedostępny
74,00 zł

 

Bidon SIGG Swiss Emblem Blue Touch 1L  butelka na napoje z powłoką antypoślizgową

Butelka SIGG o pojemności 1 litra, klasyczna i elegancka w pięknym, niebieskim kolorze. Zewnętrzna powierzchnia butelki jest nieco szorstka, antypoślizgowa. Zdumiewająco lekka i szczelna butelka na napoje czy izotonik. Wykonana z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

Legendarne butelki Sigg’a produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii. Szczelne, lekkie i wytrzymałe bidony gwarantują znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak. Są higieniczne, łatwe do mycia, również w zmywarce. Kompatybilne z ustnikami KBT i ABT. Dostępne izolujące pokrowce z neoprenu i nylonu. Butelki nie zawierają szkodliwych substancji jak ftalany czy BPA (bisfenol A).

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 1.0 L
Waga: 147g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8455.90

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.