Butelka SIGG Swiss Emblem Dark Blue 0.6L - bidon Swiss Emblem Dark Blue
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Swiss Emblem Dark Blue 0,6 litra

Butelka SIGG Swiss Emblem Dark Blue o pojemności 0,6 litra, klasyczna i elegancka w pięknym szafirowym kolorze. Zdumiewająco lekki i w pełni szczelny bidon na napoje czy izotonik. Wykonany z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak. Doskonały towarzysz sportów i podróży.

 

69,90 zł 56,83 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG Swiss Emblem Dark Blue 0,6L

 

Butelka SIGG o pojemności 0,6 litra, klasyczna i elegancka w pięknym, szafirowym kolorze. Zdumiewająco lekka i szczelna butelka na napoje czy izotonik. Wykonana z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak.

Legendarne butelki Sigg’a produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii. Szczelne, lekkie i wytrzymałe bidony gwarantują znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak. Są higieniczne, łatwe do mycia, również w zmywarce. Kompatybilne z ustnikami KBT i ABT. Dostępne izolujące pokrowce z neoprenu i nylonu. Butelki nie zawierają szkodliwych substancji jak ftalany czy BPA (bisfenol A).

Pojemność: 0.6 L
Waga: 115g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8315.60
1 Przedmiot