Butelka SIGG Traveller Alu 0.6L - bidon Traveller Alu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Traveller Alu 0,6L

Klasyczna butelka SIGG Traveller Alu o pojemności 0,6 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

 

69,90 zł 56,83 zł (netto)
new_releases Dostępność 2 dni

Butelka SIGG Traveller Alu 0,6 litra - klasyczna metalowa butelka na napoje z delikatnym logo. Lekki, szczelny i trwały bidon, odporny na przenikanie zapachami

 

Klasyczna, czarna butelka SIGG na napoje, o pojemności 0,6 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

Legendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki zapewniają znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.  

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 0.6 L
Waga: 115g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8326.90
7610465832691