Butelka SIGG Traveller Red 0.6L - bidon Traveller Red
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Traveller Red 0,6 litra

Klasyczna, czerwona butelka SIGG Traveller Red o pojemności 0,6 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

74,90 zł 60,89 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG Traveller Red 0.6L - klasyczna metalowa butelka na napoje z delikatnym logo. Lekki, szczelny i trwały bidon, odporny na przenikanie zapachami

 

Klasyczna, czerwona butelka SIGG na napoje, o pojemności 0,6 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

Legendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki zapewniają znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.  

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 0.6 L
Waga: 115g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8326.30
1 Przedmiot
7610465832639