• -10%
Butelka SIGG Traveller Red 1.0L - bidon Traveller Red

Butelka SIGG Traveller Red 1 litr

Klasyczna, czerwona butelka SIGG na napoje, o pojemności 1 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

Produkt niedostępny
66,60 zł 74,00 zł -10%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 74,00 zł

 

Bidon SIGG Traveller Red 1 litr. Klasyczna butelka zakręcana korkiem na wodę lub izotonik. Trwały i szczelny bidon, nie przenika smakami ani zapachami

 

Klasyczna szwajcarska butelka SIGG. Ponadczasowy dizajn butelki znalazł swoje miejsce w muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

Legendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki zapewniają znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.  

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 1.0 L
Waga: 147g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8326.40

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.