Butelka SIGG Traveller Smoked Pearl 1.0L - bidon Traveller Smoked Pearl

Butelka SIGG Traveller Smoked Pearl 1L

Butelka SIGG Traveller Smoked Pearl na napoje, o pojemności 1 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Nieodzowna na wycieczce, uczelni lub w pracy.

Produkt niedostępny
74,00 zł

 

Butelka SIGG Traveller Smoked Pearl 1L - klasyczny metalowy bidon na napoje. Lekka i szczelna butelka na wodę, odporna na przenikanie smakami i zapachami

 

Klasyczna i ponadczasowa, ultralekka butelka na napoje SIGG Traveller Smoked Pearl zamykna nakręcanym korkiem. Produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii, cieszą się niesłabnącą popularnością.

Butelki Sigg produkowane są z jednego kawałka aluminium, technologią, dzięki której nie powstają łączenia metalu. powierzchnia jest idealnie gładka i jednolita. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną powłoką, dzięki której bidon nie przechodzi zapachami czy smakami napojów. Zawsze zachowują one swój pierwotny smak. Butelka jest łatwa w myciu i nie zawiera BPA.

Duży wybór akcesoriów pozwala dostosować butelki SIGG do własnych potrzeb.

Pojemność: 1.0 L
Waga: 147g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8136.10

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.