Sportowa butelka z antypoślizgowym wykończeniem Butelka SIGG WMBS Mustard Touch 0,75L

Butelka SIGG WMBS Mustard Touch 0,75L

Butelka SIGG Mustard Touch  0,75 litra. Bardzo lekki i szczelny sportowy bidon z antypoślizgową powłoką, wyprofilowany z przewężeniem w środkowej części zapewnia pewny chwyt nawet spoconą dłonią. Szeroka nakrętka umożliwia wrzucenie np kostek lodu. Ustnik działa na wciskanie lub wysuwanie. Wnętrze butelki pokryto specjalną warstwą, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak. Wolna od BPA  

Wysyłamy w 24 godziny
84,90 zł

 

Butelka SIGG WMBS Mustard Touch 0,75L - lekki sportowy bidon z powłoką antypoślizgową. Doskonała rozwiązanie na rower, siłownię czy wycieczkę.

Sportowa butelka z szeroką szyjką SIGG WMBS w kolorze musztardowym, o pojemności 0,75 litra. Bardzo lekki i szczelny bidon z antypoślizgową powłoką, wyprofilowany z przewężeniem w środkowej części pozwala na pewny chwyt nawet spoconą dłonią. Szeroka nakrętka pozwala na wrzucenie do butelki np kostek lodu oraz ułatwia mycie.

Ustnik 3-stage w standardowej wersji wyposażenia działa na wciskanie lub wysuwanie, natomiast górną część korka można zamienić na klasyczny korek Sigg (poza zestawem).

Wnętrze butelki pokryte jest specjalną warstwą, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak, a butelka jest łatwa w  myciu. Bidon Sigg nie zawiera BPA

Specyfikacja:

Pojemność: 0,75
Waga: 160g
Typ ustnika: 3-stage - adapter + 3-stage, ustnik można demontować do umycia
Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8777.90
1 Przedmiot

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.