Butelka WMB SIGGnature White 1L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka WMB SIGGnature White 1L

Butelka SIGG w kolorze białym o pojemności 1 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, idealny partner do aktywności sportowej. Butelki z linii WMB mają szeroką szyjkę, która ułatwia nalewanie płynów, wrzucanie kostek lodu, czy późniejsze mycie. Wnętrze butelki pokryte specjalną powłoką, dzięki której nie przechodzi ona zapachami ani smakami, a nalewane płyny zachowują pierwotny smak.

89,00 zł 72,36 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

WMB SIGGNature White 1L - lekki, metalowy bidon z wygodnym ustnikiem i szeroką szyjką umożliwiającą wrzucanie kostek lodu

Butelka SIGG na napoje, o pojemności 1 litra. Szczelna, bardzo lekka i wytrzymała, idealny partner do aktywności sportowej. Butelki z linii WMB mają szeroką szyjkę, która ułatwia nalewanie płynów, wrzucanie kostek lodu, czy późniejsze mycie. Butelka wykonana z aluminium, a jej wnętrze pokryte zostało specjalną powłoką, dzięki której nie przechodzi ona zapachami ani smakami, a nalewane płyny zawsze zachowują pierwotny smak. W butelce zastosowano wygodny, szczelny ustnik 3 Stage wraz z blokadą.

Butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki nie zawierają szkodliwych substancji takich jak BPA czy ftalany.

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.


Pojemność: 1.0 L
Waga: 181g
Butelka ma ustnik 3 Stage (adapter + 3 Stage). Ustnik można demontować na części pierwsze i łatwo go wyczyścić.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8626.20
1 Przedmiot
7610465862629