Aluminiowy sportowy bidon 0,75L Sigg DYN Sports Alu
Aluminiowy sportowy bidon 0,75L Sigg DYN Sports Alu
Aluminiowy sportowy bidon 0,75L Sigg DYN Sports Alu
Aluminiowy sportowy bidon 0,75L Sigg DYN Sports Alu

Sigg DYN Sports Alu 750 ml sportowy bidon

Metalowa sportowa butelka SIGG z inteligentnym  przedłużonym ustnikiem DYN sport, który pozwala na picie bez przechylania butelki. Butelka w klasycznej, nieco surowej aluminiowej wersji. Szeroka szyjka bidonu umożliwia łatwe mycie, pozwala również na wrzucenie do środka kostek lodu. Pionowe tłoczenia na butelce pozwalają na pewny chwyt. Nawet po nalaniu gazowanego napoju butelka pozostaje szczelna.

 

Produkt niedostępny
89,00 zł

 

Sigg DYN Sports Alu 0,75L - aluminiowy bidon sportowy, z długą słomką do picia oraz ustnikiem, który pozwala na picie bez przechylania butelki

 

Metalowa sportowa butelka na napoje z inteligentnym ustnikiem DYN, który pozwala na picie bez przechylania butelki. Butelka w klasycznej, nieco surowej aluminiowej wersji. Szeroka szyjka bidonu umożliwia łatwe mycie, pozwala również na wrzucenie do środka kostek lodu. Pionowe tłoczenia na butelce pozwalają na pewny chwyt. Nawet po nalaniu gazowanego napoju butelka pozostaje szczelna. 

Z ustnika można korzystać na 2 sposoby: w wersji krótkiej, oraz po zamontowaniu słomki - w wersji wysłużonej. W zestawie z butelką dostarczane są dwie słomki.

Butelki SIGG produkowane są z jednego kawałka aluminium, który w całości może zostać poddany recyklingowi. Wnętrze butelki wykończone jest specjalną warstwą, która sprawia, iż butelka nie przenika zapachami ani smakami, dzięki czemu napoje zawsze zachowują swój pierwotny smak.

Pojemność: 0,75 L

Waga: 160g

Ustnik: DYNamic Sports

8561.40

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.