• -12%
Aluminiowy sportowy bidon 0,75L Sigg DYN Sports Blue Touch
Aluminiowy sportowy bidon 0,75L Sigg DYN Sports Blue Touch
Aluminiowy sportowy bidon 0,75L Sigg DYN Sports Blue Touch
Aluminiowy sportowy bidon 0,75L Sigg DYN Sports Blue Touch

Sigg DYN Sports Blue Touch 750 ml sportowy bidon

Metalowa sportowa butelka SIGG z inteligentnym  przedłużonym ustnikiem DYN sport, który pozwala na picie bez przechylania butelki. Butelka w klasycznej, nieco surowej aluminiowej wersji. Szeroka szyjka bidonu umożliwia łatwe mycie, pozwala również na wrzucenie do środka kostek lodu. Pionowe tłoczenia na butelce pozwalają na pewny chwyt. Nawet po nalaniu gazowanego napoju butelka pozostaje szczelna.

 

Produkt niedostępny
78,32 zł 89,00 zł -12%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 89,00 zł

 

Sigg DYN Sports Blue Touch 0,75L - aluminiowy bidon sportowy, z długą słomką do picia oraz ustnikiem, który pozwala na picie bez przechylania butelki

 

Metalowa sportowa butelka na napoje z inteligentnym ustnikiem DYN, który pozwala na picie bez przechylania butelki. Butelka w klasycznej, nieco surowej aluminiowej wersji. Szeroka szyjka bidonu umożliwia łatwe mycie, pozwala również na wrzucenie do środka kostek lodu. Pionowe tłoczenia na butelce pozwalają na pewny chwyt. Nawet po nalaniu gazowanego napoju butelka pozostaje szczelna. 

Z ustnika można korzystać na 2 sposoby: w wersji krótkiej, oraz po zamontowaniu słomki - w wersji wysłużonej. W zestawie z butelką dostarczane są dwie słomki.

Butelki SIGG produkowane są z jednego kawałka aluminium, który w całości może zostać poddany recyklingowi. Wnętrze butelki wykończone jest specjalną warstwą, która sprawia, iż butelka nie przenika zapachami ani smakami, dzięki czemu napoje zawsze zachowują swój pierwotny smak.

Pojemność: 0,75 L

Waga: 160g

Ustnik: DYNamic Sports

Wyprodukowano w Szwajcarii 

 

8561.10

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.