Butelka SIGG Fabulous Aqua 1L- szczelny metalowy bidon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Fabulous Aqua 1L

Klasyczna butelka SIGG na napoje. Zamykany nakręcanym korkiem bidon SIGG Fabulous Aqua o pojemności 1 litra jest szczelny, bardzo lekki i wytrzymała, a dodatkowo ekologiczna: zużyte butelki nadają się w całości do recyklingu.

Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną warstwą, wolną od BPA, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak i zapach, a butelka jest łatwa w  myciu.69,90 zł (brutto) 56,83 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Butelka SIGG Fabulous Aqua 1 litr - klasyczny metalowy bidon na napoje. Lekka i szczelna butelka na wodę, odporna na przenikanie smakami i zapachamiKlasyczna i ponadczasowa, ultralekka butelka na napoje SIGG Fabulous Aqua 1L.

Butelki Sigg produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii, cieszą się niesłabnącą popularnością. Wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta jest specjalną powłoką, dzięki której bidon nie przechodzi zapachami czy smakami napojów. Zawsze zachowują one swój pierwotny smak. Butelka jest łatwa w myciu i nie zawiera BPA. Butelki Sigg produkowane są z jednego kawałka aluminium, technologią, dzięki której nie powstają łączenia metalu. powierzchnia jest idealnie gładka i jednolita.

Duży wybór akcesoriów pozwala dostosować butelki SIGG do własnych potrzeb.

Pojemność: 1 L
Waga: 147g
Butelka zamykana na klasyczny korek.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

 8447.10
2 Przedmioty
7610465857427