Hydrapak SoftFlask 750 ml miękka butelka sportowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Hydrapak SoftFlask 750 ml Malibu Blue

Miękka butelka na wodę Hydrapak SoftFlask 750 ml Malibu Blue. Butelka ma smukły profil i zmieści się w przedniej kieszeni większości kamizelek lub plecaczków biegowych.

Dopasuje się również kształtem do kieszeni w plecaku lub torbie. Pustą butelkę SoftFlask poskładamy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z blokadką zapobiegającą wyciekaniu wody.

Butelki Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego, intensywnego  użytkowania, można je zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C)

93,05 zł 109,47 zł -15% 75,65 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 75,65 zł
check Wysyłamy w 24 godziny


Hydrapak SoftFlask 750 ml miękka, składana butelka sportowa. Smukła konstrukcja flaska sprawia, że butelka zmieści się do kieszeni kamizelki biegowej lub plecaka


 


Hydrapak SoftFlask 750 ml. miękka, szczelna sportowa butelka o smukłum kształcie. Softflask 750 ml mieści się do kieszeni większości kamizelek i plecaków biegowych umieścić. 

Gwarantowane przez producenta w pełni szczelne zamknięcie sprawi, że nie zaskoczy cię potop w torbie treningowej czy plecaku, ani też brak wody, która wyciekła w niespodziewany sposób w czasie biegu. Konstrukcja ustnika umożliwia picie po jego zagryzieniu lub uciśnięciu. Ustnik można całkowicie zablokować.

Uszko, które znajdziemy poniżej ustnika ułatwia wyjmowanie softflaska z kieszonki.


Butelki sportowe Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego intensywnego  użytkowania, czy to podczas biegania, jazdy rowerem, wspinaczki czy jazdy na nartach. Można je zamrażać, lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C). Przy szyjce znajdziemy poręczną pętelkę, która posłuży do zahaczenia butelki kciukiem, lub przypięcia.


Butelka SoftFlask wyprodukowana jest z termoplastiku: bardzo wytrzymałego, miękkiego tworzywa odpornego na zgięcia i szeroki zakres temperatur. Nie zawiera BPA i PVC.


Pojemność: 750ml
Waga:
66 g
Wymiary:
27 x 10.5 cm

Szerokość szyjki: 42 mm
Materiał:
0.4 mm TPU, HDPE
Kolor: biały/ niebieski


Butelkę można myć w zmywarce, zalecane jest wcześniejsze wypłukanie.


 


B516HP
16 Przedmioty
834456001676