Butelka SIGG Football Team 0.4L - bidon dla dzieci z piłką nożną
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG Football Team 0,4L

Butelka Sigg 0,4l na napoje dla dzieci z drużyną piłkarską. Zapewnia wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki Sigg pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

74,90 zł (brutto) 60,89 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Butelka SIGG Football Team 0, 4L - szczelny metalowy bidon na napoje z motywem drużyny piłkarskiej. Szczelna butelka na napoje, z pokrywką zapobiegającą zabrudzeniom, odporna na przenikanie smaków oraz zapachówMetalowy bidon młodzieżowy z drużyną piłkarską. Metalowa butelka na napoje o niepowtarzalnym i kolorowym dizajnie. Stworzona z myślą o najmłodszych. Nieodzowna w szkole, na spacerze lub wycieczce.

Legendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki zapewniają znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak. 

Duży wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na wiele sposobów.

Pojemność: 0.4 L
Waga: 115g
Specjalny ustnik dla dzieci: KBT. Można go demontować i jest łatwy w czyszczeniu.

Wyprodukowano w Szwajcarii

 

8625.120
7610465862520