Butelka SIGG 0,4L Glow Moon Dinos bidon dla dzieci z dinozaurem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Butelka SIGG 0,4L Glow Moon Dinos

Szczelny bidon SIGG na napoje dla dzieci 0,4 litra z motywem dinozaurów. Butelka posiada elementy, które fosforyzują w ciemności. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i lekki. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

77,90 zł (brutto) 63,33 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Butelka SIGG Glow Moon Dinos 0,4L - bidon dla dzieci z dinozaurami. Bidon posiada nadruk, który fosforyzuje w ciemności

Butelka dla dzieci SIGG 0,4l z motywem dinozaurów, posiada elementy, które fosforyzują w ciemności. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Co więcej piękne rysunki i kolory tych butelek zachwycą najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów bidonów sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań,  a rodzice będą wreszcie spokojni, ponieważ naprawdę szczelne bidony SIGG zabezpieczą książki i zeszyty w plecakach pociech przed powodzią i plamami.

Butelki SIGG są wykonane głownie z aluminium oraz bezpiecznych materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA. Wnętrze butelki zostało pokryte cieniutką trwałą warstwą, która ułatwia czyszczenie butelek, ale przede wszystkim sprawia, iż napoje zachowują swój pierwotny smak.

Legendarne bidony SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Wykonane z aluminium, które w całości jest poddawane recyklingowi.

Kompatybilne z ustnikami SIGG ABT, KBT oraz tradycyjnymi korkami. Dostępne są także izolujące pokrowce oraz dodatkowe akcesoria i części zamienne.

 

Pojemność: 0,4l

Waga: 115g

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority=

8543.00
7610465854303