Butelka SIGG Hello Kitty Goth Math B2 0.4L - bidon dla dzieci Hello Kitty Fioletowy

Butelka SIGG Hello Kitty Goth Math 0,4 litra fioletowy

Szczelny bidon SIGG dla dzieci 0,4L z motywem Hello Kitty Goth Math w kolorze fioletowym. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

Produkt niedostępny
77,90 zł

 

Butelka SIGG Hello Kitty Goth Math 0,4L - bidon dla dzieci z motywem Hello Kitty fioletowy

Butelka SIGG z motywem Hello Kitty w kolorze fioletowym. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Co więcej piękne rysunki i kolory tych butelek zachwycą najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów bidonów sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań,  a rodzice będą wreszcie spokojni, ponieważ naprawdę szczelne bidony SIGG zabezpieczą książki i zeszyty w plecakach pociech przed powodzią i plamami.

Butelki SIGG są wykonane głownie z aluminium oraz bezpiecznych materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA. Wnętrze butelki zostało pokryte cieniutką trwałą warstwą, która ułatwia czyszczenie butelek, ale przede wszystkim sprawia, iż napoje zachowują swój pierwotny smak.

Legendarne bidony SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Wykonane z aluminium, które w całości jest poddawane recyklingowi.
Kompatybilne z ustnikami SIGG ABT, KBT oraz tradycyjnymi korkami. Dostępne są także izolujące pokrowce oraz dodatkowe akcesoria i części zamienne.

Pojemność: 0,4l
Waga: 115g
Specjalny ustnik dla dzieci: KBT. Można go demontować i jest łatwy w czyszczeniu.
Wyprodukowano w Szwajcarii

 

 

8526.00

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.