Butelka SIGG Traveller White Touch 0.4L - biały perłowy

Butelka SIGG Traveller White Touch 0,4 litra

Klasyczna butelka SIGG Traveller White Touch 0,4 litra. Zdumiewająco lekka i szczelna butelka na napoje czy izotonik. Wykonana z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak. Butelka w eleganckiej wersji White Touch posiada nieco szorstką w dotyku powłokę antypoślizgową.

Produkt niedostępny
64,90 zł

 

Butelka SIGG Traveller White Touch 0,4 litra. Klasyczny metalowy bidon z korkiem z powłoką antypoślizgową

 

Butelka SIGG o pojemności 0,4 litra, klasyczna i elegancka w pięknym białym kolorze. Zdumiewająco lekka i szczelna butelka na napoje czy izotonik. Wykonana z jednego kawałka aluminium, posiada specjalną wewnętrzną powłokę, dzięki której sama butelka nie przenika zapachami, ani smakami, a napoje które do niej nalewamy zawsze zachowują pierwotny smak. Butelka w wersji White Touch posiada nieco szorstką w dotyku powłokę antypoślizgową

Legendarne butelki Sigg’a produkowane od ponad 100 lat w Szwajcarii. Szczelne, lekkie i wytrzymałe bidony gwarantują znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak. Są higieniczne, łatwe do mycia, również w zmywarce. Kompatybilne z ustnikami KBT i ABT. Dostępne izolujące pokrowce z neoprenu i nylonu. Butelki nie zawierają szkodliwych substancji jak ftalany czy BPA (bisfenol A).

 

8443.20

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.