Hydrapak Crush Bottle 500 ml miękki składany bidon, softflask 500ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Hydrapak Crush Bottle 500 ml

Miękki bidon Hydrapak Crush Bottle 500ml to niezwykle poręczna składana butelka sportowa. Wykonana z termoplastycznego poliuteranu (TPU) bardzo odpornego na uszkodzenia, ale również na zaginanie, zgniatanie i odkształcenia. Przyda się właściwie wszędzie: w miejskiej codzienności, podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze, turystyki górskiej. Cechują ją: elastyczność, kompresyjność oraz wytrzymałość. Po opróżnieniu można ją złożyć do niewielkich rozmiarów.

Picie wody następuje po uciśnięciu ustnika zębami, inaczej wypływ wody jest zablokowany. Ustnik posiada zewnętrzne zamknięcie zapobiegające dostawianiu się kurzu czy zabrudzeń.  Szeroka szyjka pozwala na wygodne napełnianie oraz mycie butelki.


Butelka wolna od BPA, PCV. Nie przejmuje obcych zapachów i smaków.

Malibu Blue
Mammoth Grey
Sequoia Green
Mojave Orange
71,84 zł 89,80 zł -20% 58,41 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 63,84 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Crush Bottle 500 ml – miękki sportowy bidon, składana butelka – softflask 500 ml

 

 

Miękki bidon Hydrapak Crush Bottle 500ml to niezwykle poręczna składana butelka sportowa. Wykonana z termoplastycznego poliuretanu (TPU) bardzo odpornego na uszkodzenia, ale również na zaginanie, zgniatanie i odkształcenia. Przyda się właściwie wszędzie: w miejskiej codzienności, podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze, turystyki górskiej. Cechują ją: elastyczność, kompresyjność oraz wytrzymałość. Po opróżnieniu można ją złożyć do niewielkich rozmiarów.

 

Picie wody następuje po uciśnięciu ustnika zębami, inaczej wypływ wody jest zablokowany. Ustnik posiada zewnętrzne zamknięcie zapobiegające dostawianiu się kurzu czy zabrudzeń.  

 

Półsztywna podstawa sprawia, że butelka będzie stabilnie stała po postawieniu jej na ziemi. Odpowiednio szeroki szyjka butelki z kolei sprawia, że jej mycie oraz napełnianie jest znacznie bardziej wygodne.

Materiał, z którego został wykonany produkt jest wolny od szkodliwych dla zdrowia substancji – BPA, PCV. Nie przejmuje obcych zapachów i smaków.

Specyfikacja:

- Wymiary: 20 x 8cm
- Pojemność: 0,5l
- Szerokość wlotu: 42mm

 

B615HP
3 Przedmioty
834456001409