Hoka Speedgoat 4 męskie buty trailowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Hoka Speedgoat 4 męskie buty trailowe

Zdobywca wielu nagród męski but trailowy Hoka Speedgoat 4, w ciągu kilku pokoleń swego życia ochronił niezliczoną ilość stóp i paznokci biegaczy, dając im tym samym więcej radości z biegania.

But stworzony do biegania w terenie, na podeszwie Vibram Megagrip, wyposażony w bardziej agresywny bieżnik, który zadba o dobrą przyczepność na kamieniach  i błocie.

Charakterystyczna podeszwa buta posiada została w rozwiązanie "Meta-Rocker". Kształt kołyski pozwala na szybsze "przetaczanie" stopy oraz dynamiczne wybicie. Legendarna już amortyzacja pozwala chronić stawy stóp, kolan oraz kręgosłup biegacza, bez uszczerbku dla dynamiki biegu.

 Waga buta na poziomie 306 gram daje doskonały wynik w tej klasie. Buty Speedgoat posiadają neutralne wsparcie oraz średni poziom amortyzacji. Drop 4 mm

534,65 zł (brutto) 629,00 zł -15% 434,67 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hoka Speedgoat 4 – męski but trailowy. But na podeszwie Vibram Megagrip z mocniejszym bieżnikiem zapewnia doskonałą stabilizację biegu na kamieniach czy błocie, zarówno na podbiegach jak i zbiegach

 

Zdobywca wielu nagród męski but trailowy Hoka Speedgoat 4, w ciągu kilku pokoleń swego życia ochronił niezliczoną ilość stóp i paznokci biegaczy terenowych, dając im tym samym możliwość czerpania pełniejszej radości z biegania.

But do biegania w terenie na podeszwie Vibram Megagrip, wyposażony w bardziej agresywny bieżnik, który zadba o doskonałą przyczepność i stabilność biegu na kamieniach  i błocie i to zarówno na podbiegach jak i zbiegach.

Charakterystyczna podeszwa buta posiada została w rozwiązanie "Meta-Rocker". Kształt wydatnej kołyski pozwala na szybsze "przetaczanie" stopy oraz dynamiczne wybicie. Legendarna już amortyzacja pozwala chronić stawy stóp, kolan oraz kręgosłup biegacza, bez uszczerbku dla dynamiki biegu.

W modelu buta Hoka Speedgoat 4 przód buta stał się nieco szerszy, tak aby co poprawić komfort przedniej części stopy oraz stabilność kroku. Gumowana podeszwa z optymalnym bieżnikiem gwarantuje doskonałą przyczepność do zarówno suchego jak i mokrego podłoża.

W podeszwie buta Speedgoat 4 zastosowano nowy rodzaj pianki amortyzującej, która poprawia odbicie i dymamikę biegu,

Cholewka buta wykonana jest z wytrzymałej siateczki, która dobrze oddycha i nadąża za odprowadzaniem ciepła od stopy nawet przy bardzo intensywnym biegu. Również konstrukcja języka w bucie, z jednej strony zapobiega jego przemieszczaniu podczas biegu, posiada prześwity wentylacyjne, które również pomagają w oddychaniu.

Otwory sznurówek są precyzyjnie wycinane i nieco mniejsze niż dotychczas, dzięki czemu można dopasować but do stopy jeszcze dokładniej, Z tyłu buta znajdziemy pętelki, które ułatwiają ubieranie.

 

Waga buta na poziomie 306 gram daje doskonały wynik w tej klasie. Wsparcie w butach  jest neutralne, stopa otrzymuje dokładnie tyle ile jest niezbędne dla komfortu. Buty posiadają drop 4mm.

 

 

Specyfikacja:

 

Waga: 306 g

 

Drop: 4 mm

 

Amortyzacja: średnia

 

Stabilizacja: neutralna

 

 

1106525
1 Przedmioty