Bridgedale Men's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew skarpety biegowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%Nowy

Bridgedale Men's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew

Męskie skarpety biegowe o wysokości powyżej kostki w wersji ultralight. Skarpety Bridgedale Men's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew, które doskonale sprawdzą się podczas długich wybiegań w terenie, ale również długich wędrówek w lżejszych butach trekkingowych w gorące dni jak i do codziennego noszenia do sportowych butów.

Ten model skarpet ma zapewnić stopom maksymalną ochronę oraz efektywnie oddychać odprowadzając pot na zewnątrz, tak aby stopa pozostawała sucha podczas intensywnego wysiłku. Wierzchnia część skarpety o cienkim splocie jest przystosowana do efektywnego transportu wilgoci.

Skarpety Bridgedale Men's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew posiadają minimalną amortyzację, w strefach, gdzie jest ona absolutnie niezbędna – okolice palców, kostek oraz podbicia stopy.

58,49 zł (brutto) 64,99 zł -10% 47,55 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godzinyBridgedale Men's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew – męskie skarpety biegowe z włóknami Coolmax, dzięki którym skarpety dobrze oddychają oraz szybko wysychająMęskie skarpety biegowe o wysokości powyżej kostki w wersji ultralight. Skarpety Bridgedale Men's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew, które doskonale sprawdzą się podczas długich wybiegań w terenie, ale również długich wędrówek w lżejszych butach trekkingowych w gorące dni jak i do codziennego noszenia do sportowych butów.Męskie skarpety biegowe, które przede wszystkim zadbają o suchą stopę bez pęcherzy i otarć

Ten model skarpet ma zapewnić stopom maksymalną ochronę oraz efektywnie oddychać odprowadzając pot na zewnątrz, tak aby stopa pozostawała sucha podczas intensywnego wysiłku. Szczególnie wierzchnia część skarpety o cienkim splocie jest przystosowana do efektywnego transportu wilgoci.Minimalna lecz precyzyjna amortyzacja strefowa skarpet Bridgedale z serii Trail Run ochroni te części stopy, które pracują najmocniej przy kontakcie z podłożem lub butem.

Skarpety Bridgedale Men's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew posiadają minimalną amortyzację, w strefach, gdzie jest ona absolutnie niezbędna – okolice palców, kostek oraz podbicia stopy.Bieganie lub szybkie przemierzanie górskich szlaków to intensywna praca stopy w bucie. Skarpety biegowe Bridgedale dzięki strefom o podwyższonej elastyczności zlokalizowanym w zgięciu stopy oraz w okolicy cholewki, lepiej dopasowują się do stopy i nie pozwalają na przesuwanie skarpety wraz z pracą stopy.

Dodatkowo cholewka jest bardzo elastyczna, działa kompresyjnie, nie pozwala również aby piasek czy kamyki dostawały się pod materiał podczas aktywności.Płasko łączone szwy w strefie palców nie powodują dyskomfortu. Strefa palców oraz pięty profilowana trójwymiarowo zapewnia lepsze dopasowanie.

Włókna Coolmax, które dbają o optymalną termoregulację stopy i szybkie wysychanie skarpet, działają antybakteryjnie i opóżniają powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Skarpeta wyprodukowana z technicznych włókien syntetycznych jest niezwykle wytrzymała na przetarcia, dobrze znosi intensywne użytkowanie oraz częste pranie.

Specyfikacja męskich skarpet biegowych Bridgedale

Skład:

37% poliester/ Coolmax

60% Nylon

3% Lycra

710 205x
2 Przedmioty
0610306161215

7 innych produktów w tej samej kategorii: