Bridgedale Women's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew skarpety biegowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Bridgedale Women's Trail Run Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew

Damskie skarpety biegowe o wysokości powyżej kostki w wersji ultralight. Skarpety Bridgedale Women's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew, które doskonale sprawdzą się podczas długich wybiegań w terenie, ale również długich wędrówek w lżejszych butach trekkingowych w gorące dni jak i do codziennego noszenia do sportowych butów.

Ten model skarpet ma zapewnić stopom maksymalną ochronę oraz efektywnie oddychać odprowadzając pot na zewnątrz, aby stopa pozostawała sucha podczas intensywnego wysiłku. Wierzchnia część skarpety o cienkim splocie jest przystosowana do efektywnego transportu wilgoci.

Skarpety Bridgedale Women's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew posiadają minimalną amortyzację, w strefach, gdzie jest ona absolutnie niezbędna – okolice palców, kostek oraz podbicia stopy

  • Niebieski
  • Różowy
  • S 35-37
  • M 38-40
58,49 zł (brutto) 64,99 zł -10% 47,55 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

 

Bridgedale Women's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew – damskie skarpety biegowe z włóknami Coolmax, dzięki którym skarpety dobrze oddychają oraz szybko wysychają

 

Damskie skarpety biegowe o wysokości powyżej kostki w wersji ultralight. Skarpety Bridgedale Women's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew, doskonale sprawdzą się podczas długich wybiegań w terenie, ale również długich wędrówek w lżejszych butach trekkingowych w gorące dni jak i do codziennego noszenia do sportowych butów.

 

Damskie skarpety biegowe, które przede wszystkim zadbają o suchą stopę bez pęcherzy i otarć

 

Ten model skarpet ma zapewnić stopom maksymalną ochronę oraz efektywnie oddychać odprowadzając pot na zewnątrz, tak aby stopa pozostawała sucha podczas intensywnego wysiłku. Szczególnie wierzchnia część skarpety o cienkim splocie jest przystosowana do efektywnego transportu wilgoci.

 

Minimalna lecz precyzyjna amortyzacja strefowa skarpet Bridgedale z serii Trail Run ochroni te części stopy, które pracują najmocniej przy kontakcie z podłożem lub butem.

 

Skarpety Bridgedale Women's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew posiadają minimalną amortyzację, w strefach, gdzie jest ona absolutnie niezbędna – okolice palców, kostek oraz podbicia stopy.

 

Bieganie lub szybkie przemierzanie górskich szlaków to intensywna praca stopy w bucie. Skarpety biegowe Bridgedale dzięki strefom o podwyższonej elastyczności zlokalizowanym w zgięciu stopy oraz w okolicy cholewki, lepiej dopasowują się do stopy i nie pozwalają na przesuwanie skarpety wraz z pracą stopy.

 

Dodatkowo cholewka jest bardzo elastyczna, działa kompresyjnie, nie pozwala również aby piasek czy kamyki dostawały się pod materiał podczas aktywności.

 

Płasko łączone szwy w strefie palców nie powodują dyskomfortu. Strefa palców oraz pięty profilowana trójwymiarowo zapewnia lepsze dopasowanie.

 

Włókna Coolmax, które dbają o optymalną termoregulację stopy i szybkie wysychanie skarpet, działają antybakteryjnie i opóźniają powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

 

Skarpeta wyprodukowana z technicznych włókien syntetycznych jest niezwykle wytrzymała na przetarcia, dobrze znosi intensywne użytkowanie oraz częste pranie.

 

Specyfikacja damskich skarpet biegowych Bridgedale Women's Ultra Light T2 Coolmax Sport 3/4 Crew

 

Skład:

 

37% poliester/ Coolmax

60% Nylon

3% Lycra

710 205x
2 Przedmioty
0610306161321