Kubki, butelki

Miękkie butelki na wodę lub izotonik stanowią bardzo wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych. Składana sportowa butelka wielorazowego użytku dobrze dopasowuje się do kształtu kieszeni czy to w plecaku biegowym, turystycznym czy rowerowym. Pustą butelkę można łatwo zwinąć lub złożyć na płasko tak aby nie zajmowała miejsca. Zarówno butelki jak i kubki biegowe Hydrapak produkowane są z bardzo wytrzymałych na intensywne użytkowanie materiałów, są one również bezpieczne dla zdrowia, wolne od BPA czy ftalanów.

Niektóre modele biegowych butelek posiadają paski, lub uchwyty, dzięki którym możemy wygodnie trzymać butelkę w dłoni podczas biegu i nie zabierać dodatkowo biegowego pasa czy plecaczka. Jeśli na naszej biegowej trasie znamy miejsca jak np. źródełka czy punkty z oligocenką gdzie możemy na bieżąco nabrać wody, nie będziemy musieli jej zabierać zbyt wiele na trening, a miękka butelka lub biegowy kubek będzie w tej sytuacji niezwykle przydatny.

Rosnąca popularność imprez biegowych i zwiększająca się świadomość ekologiczna wymusiły na organizatorach biegów terenowych i górskich wprowadzenie regulacji wymagających od biegaczy posiadania własnych kubków biegowych lub bidonów na trasie. Stąd coraz chętniej szukamy ultralekkich składanych kubków biegowych od Hydrpaka czy składane na płasko silikonowe kubeczki ze wzmacnianym górnym rantem z oferty Sea To Summit czy też Rocklanda. Zresztą te malutkie, lekkie kubeczki posłużą nam nie tylko na biegowych trasach, ale możemy je wykorzystać jako poręczne naczynia turystyczne na biwaku lub lub wycieczce.

Product added to wishlist
Product added to compare.