Softflaski, ultraflaski

Niewielkie rozmiarem, a jednak niezwykle praktyczne, miękkie składane butelki na wodę, żele czy izotonik. Ultraflaski oraz softflaski pomogą wygodnie zabrać napój na trening lub trase biegu. Łatwo mieszczą się w kieszeniach biegowej kamizelki lub plecaka.

-10%
Katadyn BeFree Tactical 1L bidon z filtrem
Wysyłamy w 24 godziny

Innowacyjna miękka butelka Katadyn BeFree Tactical Black 1L z filtrem do uzdatniania wody, sprawia, że ruszając w teren, przestajesz się zastanawiać, jak będziesz zdobywać wodę pitną. Miękki, składany bukłak wykonany z mocnego tworzywa został rozbudowany o filtr Katadyn EZ-Clean Membrane, który oczyszcza wodę z osadów, pierwotniaków i bakterii. Jeden wkład wystarcza na przefiltrowanie ok. 1000L wody
341,10 zł
379,00 zł
Hydrapak SoftFlask 350 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Składana, miękka tubka na żele energetyczne Hydrapak Softflask o pojemności 350 ml. Wykonana z miękkiego tworzywa dopasuje się do kieszeni lub pasa. Tubka zmieści około 9 porcji energetycznego żelu. Po opróżnieniu tubkę zwiniemy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z pełną gwarancją szczelności. Tubkę można zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).
55,90 zł
-10%
Hydrapak SoftFlask 150 ml Malibu Blue
Wysyłamy w 24 godziny

Składana sportowa tubka na żele Hydrapak Softflask 150 ml Malibu Blue. Wykonana z miękkiego tworzywa dopasuje się do kieszeni lub pasa. Tubka zmieści około 4 porcji energetycznego żelu. Po opróżnieniu tubkę zwiniemy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z pełną gwarancją szczelności. Tubkę można zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).
44,01 zł
48,90 zł
-10%
Bidon z filtrem Katadyn BeFree 0,6L
Wysyłamy w 24 godziny

Innowacyjna miękka butelka 0,6L z wbudowanym filtrem do uzdatniania wody, sprawia, że ruszając w teren, przestajesz się zastanawiać, jak będziesz zdobywać wodę pitną. Miękki, składany bukłak wykonany z niezwykle wytrzymałego tworzywa został rozbudowany o filtr Katadyn EZ-Clean Membrane, który oczyszcza wodę z osadów, pierwotniaków i bakterii. Jeden wkład wystarcza na przefiltrowanie ok. 1000L wody
242,10 zł
269,00 zł
Hydrapak SoftFlask 250 ml Malibu Blue
Wysyłamy w 24 godziny


Składana, miękka tubka na żele energetyczne o pojemności 250 ml w kolorze niebieskim. Wykonana z miękkiego, wytrzymałego tworzywa dopasuje się do kieszeni lub pasa. Tubka zmieści około 8 porcji energetycznego żelu. Po opróżnieniu tubkę zwiniemy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z pełną gwarancją szczelności. Tubkę można zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).
51,90 zł
Miękki bidon Ultraflask 500 ml Malibu Blue Hydrapak
Wysyłamy w 24 godziny


Miękka butelka 500ml na napoje z długim ustnikiem, która dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Wykonana z miękkiego i bardzo wytrzymałęgo na przetarcia tworzywa. Butelka posiada wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu. Przewód ustnika można wyregulować do pożądanej wysokości, lub zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki.
79,80 zł
Miękki bidon Ultraflask 600 Malibu Blue Hydrapak
Wysyłamy w 24 godziny


Miękka butelka ultraflask 600ml na napoje z długim ustnikiem, która dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Softflask biegowy z długim ustnikiem wykonany z miękkiego i bardzo wytrzymałego go na przetarcia tworzywa. Softflask posiada wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu. Przewód ustnika można wyregulować do pożądanej wysokości, lub zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki.
84,90 zł
Hydrapak SoftFlask 250 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Składana, miękka tubka na żele energetyczne o pojemności 250 ml. Wykonana z miękkiego tworzywa dopasuje się do kieszeni lub pasa. Tubka zmieści około 8 porcji energetycznego żelu. Po opróżnieniu tubkę zwiniemy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z pełną gwarancją szczelności. Tubkę można zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).
51,90 zł
-17%
Hydrapak SoftFlask 500 ml Malibu Blue
Wysyłamy w 24 godziny

Miękka butelka biegowa o pojemności 500 ml. Bidon Hydrapak SoftFlask 500 ml mieści się w przedniej kieszeni większości kamizelek biegowych. Dopasuje się również kształtem do kieszeni w plecaku lub torbie. Pustą butelkę SoftFlask poskładamy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z blokadką. Butelki Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego, intensywnego  użytkowania, można je zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C)
66,32 zł
79,90 zł
-15%
Hydrapak SoftFlask 750 ml Malibu Blue
Wysyłamy w 24 godziny
Miękka butelka na wodę Hydrapak SoftFlask 750 ml Malibu Blue. Butelka ma smukły profil i zmieści się w przedniej kieszeni większości kamizelek lub plecaczków biegowych. Dopasuje się również kształtem do kieszeni w plecaku lub torbie. Pustą butelkę SoftFlask poskładamy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z blokadką zapobiegającą wyciekaniu wody. Butelki Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego, intensywnego  użytkowania, można je zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C)
93,05 zł
109,47 zł
-20%
Hydrapak Crush Bottle 500 ml
Wysyłamy w 24 godziny
Miękki bidon Hydrapak Crush Bottle 500ml to niezwykle poręczna składana butelka sportowa. Wykonana z termoplastycznego poliuteranu (TPU) bardzo odpornego na uszkodzenia, ale również na zaginanie, zgniatanie i odkształcenia. Przyda się właściwie wszędzie: w miejskiej codzienności, podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze, turystyki górskiej. Cechują ją: elastyczność, kompresyjność oraz wytrzymałość. Po opróżnieniu można ją złożyć do niewielkich rozmiarów.

Picie wody następuje po uciśnięciu ustnika zębami, inaczej wypływ wody jest zablokowany. Ustnik posiada zewnętrzne zamknięcie zapobiegające dostawianiu się kurzu czy zabrudzeń.  Szeroka szyjka pozwala na wygodne napełnianie oraz mycie butelki.
Butelka wolna od BPA, PCV. Nie przejmuje obcych zapachów i smaków.
71,84 zł
89,80 zł
-20%
Hydrapak Crush Bottle 750 ml
Wysyłamy w 24 godziny
Miękki bidon Hydrapak Crush Bottle 750ml to niezwykle poręczna składana butelka sportowa. Wykonana z termoplastycznego poliuteranu (TPU) bardzo odpornego na uszkodzenia, ale również na zaginanie, zgniatanie i odkształcenia. Przyda się właściwie wszędzie: w miejskiej codzienności, podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze, turystyki górskiej. Cechują ją: elastyczność, kompresyjność oraz wytrzymałość. Po opróżnieniu można ją złożyć do niewielkich rozmiarów.

Picie wody następuje po uciśnięciu ustnika zębami, inaczej wypływ wody jest zablokowany. Ustnik posiada zewnętrzne zamknięcie zapobiegające dostawianiu się kurzu czy zabrudzeń.  Szeroka szyjka pozwala na wygodne napełnianie oraz mycie butelki.
Butelka wolna od BPA, PCV. Nie przejmuje obcych zapachów i smaków.
71,92 zł
89,90 zł
-15%
Hydrapak Ultraflask 500 IT Mammoth Grey
Wysyłamy w 24 godziny
Izolowany termicznie ultraflask 500ml z długim ustnikiem do picia. Flask dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Miękka butelka sbiegowa z izolacją termiczną wykonana została z miękkiego i bardzo wytrzymałego na przetarcia tworzywa. Butelka posiada dwuwarstwową konstrukcję, zatrzymuje temperaturę wlanego płynu o 38% dłużej niż standardowy model. Butelka termiczna Hydrapak pozwala na zamrażanie, nalewanie zarówno zimnych napojów jak i gorących do 60°C.
Ultraflask posiada w zestawie obok zwykłego korka wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu. Przewód ustnika można wyregulować do pożądanej wysokości, lub zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki.
101,15 zł
119,00 zł
Bidon Hydrapak Ultraflask 600 Malibu Blue
Wysyłamy w 24 godziny


Miękka butelka Hydrapak Ultraflask 600ml na napoje wyposażona w wymienne krótki lub z długi ustnik, która dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Softflask biegowy z długim ustnikiem wykonany z miękkiego i bardzo wytrzymałego go na przetarcia tworzywa. Softflask posiada wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu. Przewód ustnika można wyregulować do pożądanej wysokości, lub zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki.
99,90 zł
Hydrapak SkyFlask IT 300 ml Clear termoizolacyjny softflask
Wysyłamy w 24 godziny
Miękka butelka sportowa izolowana termicznie Hydrapak SkyFlask IT 300 ml Clear. Softflask, który utrzyma chłodną temperaturę napoju o 38% dłużej niż tradycyjna miękka butelka. Butelka posiada smukły kształt oraz pasek do założenia na dłoń, dzięki któremu można ją wygodnie zabrać na trening biegowy „do ręki”. Zmieści się również komfortowo  do kieszeni plecaczka lub kamizelki biegowej.

Butelka obok właściwości termoizolacyjnych, posiada warty uwagi system szybkiego napełniania. Wystarczy zwolnić blokadę ustnika i uzyskujemy szeroki dostęp do napełnienia softflaska. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie podczas zawodów, kiedy dobiegamy do punktu i nie chcemy tracić czasu na odkręcanie i zakręcanie butelki.
159,00 zł
-15%
Hydrapak Ultraflask Speed 500 ml
Wysyłamy w 24 godziny
Miękka butelka Hydrapak Ultraflask Speed 500ml na wodę lub izotonik. Softflask z długim ustnikiem, ma smukły kształt i dopasuje się w łatwy sposób do kieszeni biegowej kamizelki, pasa czy też kieszeni plecaka. Wykonana z miękkiego i bardzo wytrzymałego na przetarcia tworzywa. Butelka posiada wydłużony ustnik, który pozwala na picie w czasie biegu. Przewód ustnika można wyregulować do pożądanej wysokości, lub zamocować sam ustnik bezpośrednio do butelki.
W wersji Ultraflask Speed 500, zastosowano nowe rozwiązanie zakrętki - SpeedFill cap - zakrętkę można otworzyć jednym ruchem tak aby szybko i sprawnie uzupełnić wodę na punkcie odżywczym.
90,09 zł
105,99 zł
Hydrapak Blaster Bite Valve wymienny ustnik do bukłaków
Wysyłamy w 24 godziny

Wymienny ustnik do bukłaków Hydrapak. Ustnik posiada zatyczkę chroniącą przed zanieczyszczeniami. Ustnik wyposażony w blokadę wypływu. Łatwo go zdjąć do wymiany lub czyszczenia.
36,90 zł
-15%
Hydrapak SoftFlask 150ml - miękka składana tubka na żele energetyczne
Wysyłamy w 24 godziny

Składana sportowa tubka na żele Hydrapak Softflask 150 ml Malibu Blue pomoże szybko i wygodnie uzupełnić energię na trasie biegu czy jazdy rowerem. Wykonana z miękkiego tworzywa dopasuje się do kieszeni lub pasa.
Zamykana szczelnie tubka zmieści około 4 porcji energetycznego żelu czy to gotowego czy własnej produkcji. Po opróżnieniu tubkę zwiniemy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z pełną gwarancją szczelności. Tubkę można zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).
59,42 zł
69,90 zł
-15%
Hydrapak SoftFlask 250ml - miękka składana tubka na żele energetyczne
Wysyłamy w 24 godziny

Składana sportowa tubka na żele Hydrapak Softflask 250 ml Malibu Blue pomoże szybko i wygodnie uzupełnić energię na trasie biegu czy jazdy rowerem. Wykonana z miękkiego tworzywa dopasuje się do kieszeni lub pasa.
Zamykana szczelnie tubka zmieści około 4 porcji energetycznego żelu czy to gotowego czy własnej produkcji. Po opróżnieniu tubkę zwiniemy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z pełną gwarancją szczelności. Tubkę można zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C).
63,67 zł
74,90 zł

Przygoda z bieganiem porywa coraz większe rzesze zwolenników, coraz bardziej cenimy sobie aktywne spędzanie wolnego czasu połączone z dbałością o budowanie kondycji fizycznej.  Planujemy codzienne treningi po miejskich ścieżkach, parkach, a jeśli mamy takie możliwości również po lasach, i innych terenach. Wiele osób dość szybko w poszukiwaniu nowych wyzwań rozpoczyna przygotowania do maratonu lub pierwszych startów w biegach terenowych a nawet na dystansach ultra. Tak  szybko jak łapiemy bakcyla i rozwijamy nową pasję, dochodzimy tez do wniosku, iż do wygodnego i bezpiecznego realizowania treningów na liście niezbędnych akcesoriów do biegania w terenie tuż obok wygodnych biegowych skarpet znajdziemy softflaski lub ultraflaski.

Te miękkie butelki na wodę lub izotonik zabezpieczą nasze zapotrzebowanie na płyny podczas treningów lub biegów, pozwolą bezpiecznie się nawodnić. Ultraflaski Hyrapak czyli miękkie tubki lub butelki, produkowane w różnych pojemnościach, mają wymiary dopasowane do przednich kieszonek plecaków i kamizelek biegowych. Najmniejsze softflaski zazwyczaj napełniamy żelami energetycznymi lub innymi odżywkami zapewniającymi stały dopływ energii podczas intensywnego wysiłku. Wszystkie one mają niezaprzeczalną zaletę: po użyciu możemy je zwinąć do malutkich rozmiarów, nie zajmują miejsca i niewiele ważą.

Rozwiązaniem, które pozwala skrócić czas nawadniania podczas zawodów lub treningu są ultraflaski czyli lekkie butelki z wydłużoną słomką i ustnikiem niejako na wysięgniku. Wystarczy nieco pochylić głowę aby móc się napić, a z takim wyposażeniem do biegania w terenie pozostaje już tylko skupić się na „zrobieniu wyniku” a może nawet rekordu trasy. Oczywiście pod warunkiem że wcześniej odpowiednia ilość siódmego potu została wylana na treningach….  Ale to już inna historia.