Biwak

Biwakowanie nieodzownie kojarzy się z przygodą i wolnością. Namiot, śpiwór, mata do spania, niekiedy lekki hamak, do tego menażka i jedzenie liofilizowane. Czy potrzeba więcej, aby zorganizować nocleg i posiłek w dowolnym miejscu.

„Wsiąść do pociągu byle jakiego”… z plecakiem i sprzętem biwakowym, spędzić noc tam, gdzie zaprowadzą nogi i powiedzie droga! To poczucie wolności nie da się porównać z niczym innym. Dobry, lekki namiot sprawi, że nie będziesz martwić się o nocleg, ani czy pada deszcz czy wieje wiatr. Ciepły miękki śpiwór, który da poczucie bezpieczeństwa oraz zapewni ciepło, może jeszcze mata samopompująca lub materac.

Coraz częściej też korzystamy też z szerokiej oferty hamaków jedno lub dwuosobowych, aby zorganizować nocleg lub odpoczynek przy szlaku lub skałkach.

Dla tych osób, które cenią sobie więcej komfortu podczas biwakowania sklep 3210sport.pl przygotował ofertę mebli turystycznych – lekkich składanych, a jednocześnie bardzo komfortowych

O poranku dobrze byłoby rozstawić kuchnię turystyczną, zaparzyć kawę lub herbatę na kuchence turystycznej lub w kubku termicznym, na obiad zagotować wodę w lekkim czajniku, albo też menażce i przygotować porcję obiadową z liofilizatu,  albo sałatkę sezonową w składanych naczyniach turystycznych.

Szeroka oferta sprzętu biwakowego w sklepie turystycznym 3210sport.pl umożliwia skompletowanie niezawodnego wyposażenia zarówno kuchni turystycznej jak i innych produktów niezbędnych na biwaku.

Lekki, dobrze skomponowany sprzęt biwakowy sprawia, iż czujesz się swojsko wszędzie gdzie jesteś!

Product added to wishlist
Product added to compare.