Akcesoria do bidonów

SIGG Neoprene Kids Pouch 0,4L pokrowiec termiczny do butelek
Wysyłamy w 24 godziny

Neoprenowy pokrowiec izolacyjny do bidonów dziecięcych Sigg o pojemności 0,4L. Pozwala utrzymać temperaturę napoju przez około 2-3 godziny, a jednocześnie ochroni samą butelkę przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Posiada plastikowy karabińczyk i rzep ułatwiający transport.
39,00 zł
SIGG Bottle Clean tabletki do czyszczenia termosów
Wysyłamy w 24 godziny

Tabletki do czyszczenia butelek SIGG oraz termosów tej marki. pozwalają usunąć osad, który mógł osadzić się w trakcie ich użytkowania. Opakownie zawiera 20 sztuk.
26,90 zł
Pokrowiec termiczny do butelek dziecięcych SIGG Neoprene Kids Pouch 0.3L
Wysyłamy w 24 godziny

Neoprenowy pokrowiec izolacyjny do bidonów dziecięcych Sigg o pojemności 0,3L oraz 0,4L. Pozwala utrzymać temperaturę napoju przez około 2-3 godziny, a jednocześnie ochroni samą butelkę przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Posiada plastikowy karabińczyk i rzep ułatwiający transport.
34,00 zł
Pokrowiec termiczny SIGG Neoprene Black WMB 0,75L
Wysyłamy w 24 godziny

Neoprenowy pokrowiec termiczny pasujący do bidonów Sigg z szeroką szyjką WMB, o pojemności 0,75L. Wygodne etui, które pomaga utrzymać  temperaturę napoju do 2-3 godzin, a równocześnie chroni bidon przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Zapinany na rzep, posiada plastikowy karabińczyk do przypięcia.

45,00 zł
Hydrapak 42mm Filter Cap filtr wymienny do butelki Flux+
Wysyłamy w 24 godziny

Wymienny filtr do butelek Hydrapak Flux i Hydrapak Seeker. Butelki z filtrem zapewniają dostęp do bezpiecznej wody pitnej w warunkach terenowych. Filtr posiada zamknięcie chroniące przed dostawaniem się kurzu.
Filtr jest nakręcany na butelki o pasującej średnicy. Aby przefiltrować wodę wykręcamy filtr, napełniamy butelkę, zakładamy z powrotem filtr, a później „wyciskamy” przefiltrowaną wodę do kubka lub innej butelki.
Filtr pozwala na przygotowanie ok 1500 litrów oczyszczonej wody.
169,99 zł
SIGG Neoprene Black 0,6 litra pokrowiec termoizolacyjny
Dostępność produktu 2 dni

Neoprenowy pokrowiec termiczny butelki Sigg o pojemności 0,6L. Lekkie izolujące etui pozwala na utrzymanie temperatury napoju wlanego do bidonu do 2-3 godzin, jednocześnie chroni bidon przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Pokrowiec posiada rzep oraz karabińczyk, które pomogą przymocować butelkę w dogodnym miejscu.

42,00 zł
Pokrowiec termiczny do butelek SIGG Neoprene Black WMB 1.0L
Produkt niedostępny

Neoprenowy pokrowiec termiczny pasujący do bidonów Sigg z szeroką szyjką WMB, o pojemności 1,0L. Wygodne etui, które pomaga utrzymać  temperaturę napoju do 2-3 godzin, a równocześnie chroni bidon przed obtłuczeniami i wgnieceniami. Zapinany na rzep, posiada plastikowy karabińczyk do przypięcia.