Bidony do 0,5 litra

-5%
Butelka SIGG Disney Bella Unicorn 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Bellą Jednorożcem. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.
74,01 zł
77,90 zł
-5%
SIGG Cars Speed 0,4 litra
Wysyłamy w 24 godziny

Lekki i szczelny bidon na napoje dla dzieci z ukochanym przez dzieci bohaterem filmu Auta: Zygzakiem McQueenem. Wygląd tego bidonu zachwyci najmłodszych. Bidony Sigg są ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, a wlane do nich płyny zachowują pierwotny zapach i smak.

75,05 zł
79,00 zł
Butelka SIGG 0,4L The Good Dinosaur
Wysyłamy w 24 godziny

Szczelny bidon  0,4L na napoje dla dzieci motywem wesołego dinozaura, lubianego przez dzieci diplodoka. Posiada wszystko to, co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymały, szczelny i lekki. Bidony SIGG nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

 

81,90 zł
SIGG Disney Winnie The Pooh 0,3 litra - bidon dla dzieci z Kubusiem Puchatkiem
Wysyłamy w 24 godziny

Wytrzymały i szczelny bidon na napoje dla dzieci z Kubusiem Puchatkiem. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, a wlane do nich płyny zachowują pierwotny zapach i smak.
67,90 zł
Butelka SIGG Disney Elsa 0,4L litra - bidon z Elsą
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Elsą. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

79,00 zł
Butelka SIGG Minnie Mouse 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg 0,4L na napoje dla dzieci z Myszką Minnie. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak. 

77,90 zł
Butelka SIGG Flowers 0,4L - bidon dla dzieci
Wysyłamy w 24 godziny

Butelka Sigg Flowers 0,4 litra na napoje dla dzieci z kwiecistym nadrukiem. Oferuje wszystko to co powinny posiadać najlepsze bidony dla dzieci: jest wytrzymała, szczelna i lekka. Bidon wykonano z jednego kawałka aluminium, wewnętrzna powierzchnia butelki pokryta została specjalną warstwą, wolną od szkodliwych substancji  i BPA, dzięki której napoje zawsze zachowują pierwotny smak.

 

 

77,90 zł
-20%
Hydrapak Crush Bottle 500 ml
Wysyłamy w 24 godziny
Miękki bidon Hydrapak Crush Bottle 500ml to niezwykle poręczna składana butelka sportowa. Wykonana z termoplastycznego poliuteranu (TPU) bardzo odpornego na uszkodzenia, ale również na zaginanie, zgniatanie i odkształcenia. Przyda się właściwie wszędzie: w miejskiej codzienności, podczas biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze, turystyki górskiej. Cechują ją: elastyczność, kompresyjność oraz wytrzymałość. Po opróżnieniu można ją złożyć do niewielkich rozmiarów.

Picie wody następuje po uciśnięciu ustnika zębami, inaczej wypływ wody jest zablokowany. Ustnik posiada zewnętrzne zamknięcie zapobiegające dostawianiu się kurzu czy zabrudzeń.  Szeroka szyjka pozwala na wygodne napełnianie oraz mycie butelki.
Butelka wolna od BPA, PCV. Nie przejmuje obcych zapachów i smaków.
71,84 zł
89,80 zł
SIGG Butelka Stella Red
Wysyłamy w 24 godziny

Szklana butelka SIGG na wodę lub inne napoje z izolującym pokrowcem termicznym. Wykonana z solidnego białego szkła butelka Sigg Stella Red o pojemności 0,5L pozwala na przechowywanie wody jak również napojów gazowanych.

Ochronny neoprenowy pokrowiec zamykany suwakiem, oprócz właściwości termoizolacyjnych  chroni butelkę w razie upadku oraz zapewnia bezpieczny chwyt.

Butelka jest ekologiczna, podlega recyklingowi, jest łatwa w utrzymaniu czystości, można ją myć w zmywarce. Nie zawiera BPA ani ftalanów.

79,00 zł
Bidon SIGG KBT Tomato 0,4L
Wysyłamy w 24 godziny

Szczelny dziecięcy bidon SIGG KBT Tomato 0,4L na napoje. Wygląd tych butelek zachwyci najmłodszych. Szeroki wybór kolorów i stylów butelek sprawi, że każde dziecko może tu znaleźć butelkę według swoich zainteresowań. Bidony Sigg nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ftalany czy BPA, wnętrze powierzchnia butelki pokryto powłoką, dzięki której napoje zachowują pierwotny smak.

 

62,90 zł
Hydrapak SkyFlask IT 300 ml Clear termoizolacyjny softflask
Wysyłamy w 24 godziny
Miękka butelka sportowa izolowana termicznie Hydrapak SkyFlask IT 300 ml Clear. Softflask, który utrzyma chłodną temperaturę napoju o 38% dłużej niż tradycyjna miękka butelka. Butelka posiada smukły kształt oraz pasek do założenia na dłoń, dzięki któremu można ją wygodnie zabrać na trening biegowy „do ręki”. Zmieści się również komfortowo  do kieszeni plecaczka lub kamizelki biegowej.

Butelka obok właściwości termoizolacyjnych, posiada warty uwagi system szybkiego napełniania. Wystarczy zwolnić blokadę ustnika i uzyskujemy szeroki dostęp do napełnienia softflaska. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie podczas zawodów, kiedy dobiegamy do punktu i nie chcemy tracić czasu na odkręcanie i zakręcanie butelki.
159,00 zł
-17%
Hydrapak SoftFlask 500 ml Malibu Blue
Wysyłamy w 24 godziny

Miękka butelka biegowa o pojemności 500 ml. Bidon Hydrapak SoftFlask 500 ml mieści się w przedniej kieszeni większości kamizelek biegowych. Dopasuje się również kształtem do kieszeni w plecaku lub torbie. Pustą butelkę SoftFlask poskładamy do bardzo małego rozmiaru. Wyposażona w opatentowany ustnik z blokadką. Butelki Hydrapak przeznaczone są do długotrwałego, intensywnego  użytkowania, można je zamrażać lub napełniać gorącą wodą (temp do 60°C)
66,32 zł
79,90 zł