Biwakowy zbiornik na wodę

-18%
Hydrapak Seeker 3L bukłak na wodę
Wysyłamy w 24 godziny

Miękki, składany do rozmiaru pięści pojemnik na wodę o pojemności 3 Litry. Wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free.
114,72 zł
139,90 zł
Rockland - pojemnik na wodę 10 litrów
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wygodny, składany pojemnik na wodę, w celu zwiększenia komfortu użytkowania wyposażony został w uchwyt i kranik. Przystosowany do przechowywania wody pitnej oraz produktów spożywczych.
25,90 zł
-15%
Hydrapak Seeker 2L bukłak na wodę
Wysyłamy w 24 godziny

Miękki, składany do rozmiaru pięści bukłak na wodę o pojemności 2 Litry. Bukłak Hydrapak Seeker 2L wykonany został z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie oraz szeroki zakres temperatur tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.
Szeroka szyjka ułatwia nalewanie wody, powala też na wrzucenie kostek lodu. Znajdujące się z boku szlufki pomogą przymocować bukłak na zewnątrz plecaka lub w innym potrzebnym miejscu. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free ( nie jest częścią zestawu).
101,99 zł
119,99 zł
-15%
Hydrapak Seeker 4L bukłak na wodę
Wysyłamy w 24 godziny

Składany do rozmiaru pięści bukłak na wodę o pojemności 4 litry. Duży turystyczny bukłak Hydrapak Seeker 4L ze szczelnym korkiem,  zabierzesz zapas wody na długą wędrówkę, lub zaopatrzysz kuchnię biwakową. Możesz też zawiesić go na drzewie i urządzić sobie prysznic.
Zbiornik na wodę Hydrapak Seeker 4L wykonany został z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie i temperatury tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.
Wszystkie łączenia tworzywa są zgrzewane, w sposób gwarantujący wytrzymałość, elastyczność oraz szczelność.
Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free (nie stanowi części zestawu).
135,92 zł
159,90 zł
-15%
Hydrapak Seeker+ 3L bukłak na wodę z wbudowanym filtrem
Wysyłamy w 24 godziny

Składany do rozmiaru pięści miękki pojemnik na wodę o pojemności 3 Litry z wbudowanym filtrem. Hydrapak Seeker+ 3L to rozwiąznie które uniezależni Cię od cywilizacji i dostępu do wody kranowej lub butelkowanej, ponieważ do nawodnienia wystarczy oczyszczona przez filtr woda ze strumienia, lodowca czy rzeki.  Bukłak wykonany jest z miękkiego ale niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.
Wymienny filtr usuwa bakterie (również e coli)cysty pasożytów), filtruje ok 1L wody na minutę. Jeden filtr pozwoli uzdatnić ok 1500 L wody.
254,92 zł
299,90 zł
-15%
Hydrapak Seeker+ 6LGravity Filter
Wysyłamy w 24 godziny

Składany do rozmiaru pięści miękki pojemnik na wodę o pojemności 6 Litrów z wbudowanym filtrem. Hydrapak Seeker+ 6L to rozwiąznie które uniezależni Cię od cywilizacji i dostępu do wody kranowej lub butelkowanej, ponieważ do nawodnienia wystarczy oczyszczona przez filtr woda ze strumienia, lodowca czy rzeki.  Bukłak wykonany jest z miękkiego ale niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.
Wymienny filtr usuwa bakterie (również e coli)cysty pasożytów), filtruje ok 1L wody na minutę. Jeden filtr pozwoli uzdatnić ok 1500 L wody.
322,15 zł
379,00 zł