Bukłaki, piersiówki

GSI Outdoors Manierka - piersiówka 0,3 litra
Wysyłamy w 24 godziny

Niewielkich rozmiarów piersiówka mogąca pomieścić ok. 285 ml płynu. Specjalnie wyprofilowana, łatwo ją więc umieścić w kieszeni. Szeroki otwór ułatwia jej napełnianie, a dodatkowy pierścień uszczelniający zapobiega wyciekom. Manierka została wykonana z super wytrzymałego ekologicznego plastiku i nie zawiera szkodliwych substancji BPA.

 

39,90 zł
-15%
GSI Glacier Stainless Pint Set kolorowe stalowe kubki
Wysyłamy w ciągu 24 godzinZestaw 4 kolorowych kubków ze stali nierdzewnej, każdy kubek w innym kolorze. Lekkie kubki o pojemności 470 ml, w pięknych trwałych kolorach. Kubki które zabierając na biwak poskładamy jeden w drugi, różne kolory sprawią, że kubki się nie pomylą. Kubki są niezwykle lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, łatwe w transporcie i utrzymaniu w czystości. Można je myć w zmywarce.

169,15 zł
199,00 zł
GSI składana karafka na wino 0,75l
Wysyłamy w 24 godziny

Jeśli lubisz zabierać na piknik swoje ulubione wino, ale nie lubisz dźwigać butelek, miękka i lekka karafka przygotowana przez firmę GSI pomoże Ci rozwiązać problem. Szczelny turystyczny bukłak na wino lub inne napoje waży jedynie 37g, unikalny, dwuczęściowy korek i szeroka szyjka, sprawiają, że zarówno napełnienie bukłaku, jak i dozowanie płynu jest niezwykle łatwe.
59,90 zł
-18%
Hydrapak Seeker 3L bukłak na wodę
Wysyłamy w 24 godziny

Miękki, składany do rozmiaru pięści pojemnik na wodę o pojemności 3 Litry. Wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free.
114,72 zł
139,90 zł
-15%
Hydrapak Seeker 2L bukłak na wodę
Wysyłamy w 24 godziny

Miękki, składany do rozmiaru pięści bukłak na wodę o pojemności 2 Litry. Bukłak Hydrapak Seeker 2L wykonany został z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie oraz szeroki zakres temperatur tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.
Szeroka szyjka ułatwia nalewanie wody, powala też na wrzucenie kostek lodu. Znajdujące się z boku szlufki pomogą przymocować bukłak na zewnątrz plecaka lub w innym potrzebnym miejscu. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free ( nie jest częścią zestawu).
101,99 zł
119,99 zł
-15%
Hydrapak Seeker 4L bukłak na wodę
Wysyłamy w 24 godziny

Składany do rozmiaru pięści bukłak na wodę o pojemności 4 litry. Duży turystyczny bukłak Hydrapak Seeker 4L ze szczelnym korkiem,  zabierzesz zapas wody na długą wędrówkę, lub zaopatrzysz kuchnię biwakową. Możesz też zawiesić go na drzewie i urządzić sobie prysznic.
Zbiornik na wodę Hydrapak Seeker 4L wykonany został z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie i temperatury tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.
Wszystkie łączenia tworzywa są zgrzewane, w sposób gwarantujący wytrzymałość, elastyczność oraz szczelność.
Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free (nie stanowi części zestawu).
135,92 zł
159,90 zł
-15%
Hydrapak Seeker+ 3L bukłak na wodę z wbudowanym filtrem
Wysyłamy w 24 godziny

Składany do rozmiaru pięści miękki pojemnik na wodę o pojemności 3 Litry z wbudowanym filtrem. Hydrapak Seeker+ 3L to rozwiąznie które uniezależni Cię od cywilizacji i dostępu do wody kranowej lub butelkowanej, ponieważ do nawodnienia wystarczy oczyszczona przez filtr woda ze strumienia, lodowca czy rzeki.  Bukłak wykonany jest z miękkiego ale niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.
Wymienny filtr usuwa bakterie (również e coli)cysty pasożytów), filtruje ok 1L wody na minutę. Jeden filtr pozwoli uzdatnić ok 1500 L wody.
254,92 zł
299,90 zł
-15%
Hydrapak Seeker+ 6LGravity Filter
Wysyłamy w 24 godziny

Składany do rozmiaru pięści miękki pojemnik na wodę o pojemności 6 Litrów z wbudowanym filtrem. Hydrapak Seeker+ 6L to rozwiąznie które uniezależni Cię od cywilizacji i dostępu do wody kranowej lub butelkowanej, ponieważ do nawodnienia wystarczy oczyszczona przez filtr woda ze strumienia, lodowca czy rzeki.  Bukłak wykonany jest z miękkiego ale niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.
Wymienny filtr usuwa bakterie (również e coli)cysty pasożytów), filtruje ok 1L wody na minutę. Jeden filtr pozwoli uzdatnić ok 1500 L wody.
322,15 zł
379,00 zł