Palniki

Esbit tytanowa kuchenka na paliwo stałe
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Tytanowa kuchenka na paliwo stałe. Lider wśród lekkich kuchenek na paliwo stałe. Lekka, wytrzymała,  a zarazem minimalistyczna kuchenka turystyczna, waży jedynie 11,5g!
56,90 zł
Esbit większa kuchenka na kostki paliwa 12 x 14g
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekka, składana kuchenka turystyczna na kostki paliwa stałego 12x14g wykonana ze stali. Kuchenka po złożeniu pomieści w środku opakowanie kostek paliwa.
71,90 zł
Esbit Mały palnik na kostki 6 x 14g
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Kuchenka turystyczna wykonana z galwanizowanej elektrolitycznie stali. Właśnie procesowi galwanizacji zawdzięcza ona swoją odporność na korozję i inne niszcząco działające na stal czynniki.

Jej konstrukcja pozwala na przechowywanie wewnątrz złożonej kuchenki odpowiednich wkładów paliwowych. Ponadto jest ona tak zaprojektowana aby po rozłożeniu ścianek uzyskać rodzaj osłony przeciwwietrznej.
 
41,90 zł
Esbit Mały palnik na kostki 20 x 4g
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekka kuchenka turystyczna ze stali, na kostki paliwa stałego 20x4g. Kompatybilna z kawiarką Coffee Maker Esbit i innymi naczyniami turystycznymi tej marki. Kuchenka posiada prawdziwie kieszonkowe rozmiary.
 
49,90 zł
-10%
Optimus Crux
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Palnik do kuchenek gazowych Optimus Crux jest tak lekki i kompaktowy, że nawet nie poczujesz, że niesiesz w plecaku potężny 3000-Watowy palnik. Zastosowanie innowacyjnej konstrukcji umożliwia składanie główki palnika, dzięki czemu palnik Crux zajmuje minimum miejsca i można go spakować w zagłębieniu pod dnem kartusza z gazem.
215,10 zł
239,00 zł
Przeciwwiatrowa osłona palnika Nova i Nova+, Optimus
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Folia aluminiowa chroniąca palnik przed wiatrem. Osłonięcie palnika przed wiatrem zmniejsza straty ciepła i zużycie paliwa skracając jednocześnie czas gotowania.
43,90 zł
-18%
GSI Outdoors Glacier Camp Stove kuchenka turystyczna
Wysyłamy w 24 godziny

Kuchenka turystyczna GSI Glacier Camp Stove została zaprojektowana w sposób, który pozwala szybko ugotować posiłek. Solidne wsporniki kuchenki o ząbkowanym profilu dostosują się do różnej średnicy naczyń turystycznych, stabilnie je podtrzymują.
Głowica palnika o dużej średnicy, pozwala na ustawienie większego płomienia, lepsze rozprowadzenie ciepła po podstawie menażki lub patelni, a zatem i szybsze gotowanie.  
Wygodne pokrętło pomoże wyregulować moc płomienia.
Solidna stalowa konstrukcja kuchenki pozwoli korzystać niezawodnie ze sprzętu przez długi czas.
Palnik posiada woreczek transportowy.  Kartusz nie wchodzi w skład zestawu.
122,99 zł
149,99 zł
-18%
GSI Outdoors Pinnacle Canister Stove kuchenka turystyczna
Wysyłamy w 24 godziny

Kuchenka turystyczna GSI Pinnacle Canister Stove to rozwiązanie dla osób, które lubią podróżować na lekko. Kompaktowa, leciutka i wydajna kuchenka została zaprojektowana w sposób, który pozwala szybko ugotować posiłek w terenie.
Rozkładane wsporniki kuchenki o ząbkowanym profilu stabilnie podtrzymają menażkę lub garnek.
Głowica palnika, pozwala na ustawienie mocnego płomienia, co pozwala na szybkie gotowanie.  
Wygodne, składane pokrętło pomoże wyregulować moc płomienia.
Solidna stalowa konstrukcja kuchenki pozwoli korzystać niezawodnie ze sprzętu przez długi czas.
Palnik posiada woreczek transportowy.  Kartusz nie wchodzi w skład zestawu.
245,92 zł
299,90 zł
-15%
Optimus Crux Lite
Produkt niedostępny

Palnik Optimus Crux Lite waży jedynie 72g, co czyni go jednym z najlżejszych palników na świecie. Model Crux Lite jest tak samo efektywnym palnikiem jak model Crux, natomiast w wersji Lite zrezygnowano z mechanizmu składania palnika, dzięki czemu palnik ten jest jeszcze o 10g lżejszy. Zabierając ten palnik w podróż nie zauważysz, że niesiesz go w plecaku.
152,15 zł
179,00 zł