Czajniki

Bez niego żadna herbata, ani poranna kawa na biwaku się po prostu nie uda, już nie mówiąc o przygotowaniu zupy czy też liofilizatów. Czajnik turystyczny to lekki i praktyczny niezbędnik biwakowy. Sklep 3210sport.pl w swojej ofercie sprzętu biwakowego posiada super lekkie niewielkie modele czajników z anodowanego aluminium takich marek jak Optimus lub Esbit, takie, które bez trudu zmieścisz do plecaka, ale również większe modele czajników z nierdzewnej stali a nawet zestawem kubeczków na herbatę dla kilku osób jak w zestawach Ketalist od GSI Outdoors.

Producenci naczyń turystycznych i sprzętu biwakowego nieustannie opracowują nowe propozycje i rozwiązania, które mają ułatwić życie osobom aktywnym, naczynia kuchni turystycznej stają się coraz lżejsze, bardziej pakowne, lub wyposażone w rozwiązania jeszcze wygodniejsze dla turysty czy survivalowca.

-13%
GSI Halulite Tea Kettle 1,8L ultralekki czajnik z aluminium
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Duży czajnik turystyczny 1,8 litra. Wykonany z lekkiego anodowanego aluminium, które szybciej przewodzi ciepło niż inne metale, więc z czajnikiem GSI Halulite Tea Kettle dodatkowe kartusze możesz zostawić w domu. Czajnik, w którym zagotujesz wodę dla większej ilości osób lub przygotujesz więcej wody ze śniegu jednorazowo. Nawet ugotujesz makaron, lub prostą potrawę. W środku czajnika do transportu zmieści się kartusz 110g.

173,13 zł
199,00 zł
-15%
Czajnik GSI Halulite Ketalist 1 litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekki litrowy turystyczny czajnik z aluminium, zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób. Rączka z oraz uchwyt przykrywki z silikonową otoczką chronią przed oparzeniem, a pomysłowo zaprojektowane, mieszczące się wewnątrz czajnika naczynia: miseczka, kubek z przykrywką i izolacyjnym pokrowcem oraz spork stanowią kompletny zestaw naczyń dla 1 osoby.
161,49 zł
189,99 zł
Primus Litech 1,5 L czajnik
Wysyłamy w 24 godziny

Niezbędne wyposażenie biwakowe, szczególnie dla miłośników kawy czy herbaty. Czajnik turystyczny wykonany z utwardzanego aluminium, posłuży do zagotowania 1,5 litra wody. Prosta typowa konstrukcja, składana rączka, całość do transportu zapakujemy do dołączonego siateczkowego pokrowca.
 
149,00 zł
-12%
GSI Glacier Stainless Tea Kettle 1litr
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Stalowy czajnik turystyczny 1litr. Czajnik, który stanowi niezbędny element wyposażenia biwakowego. Wykonany z nierdzewnej stali, lekki i trwały. Można myć go w zmywarce. Rączka czajnika posiada blokadę, dzięki której możemy zablokować ją w pozycji podniesionej, a po zagotowaniu wody bezpiecznie zdejmiemy czajnik z gazu.

 

 

123,11 zł
139,90 zł
-10%
GSI Glacier Stainless Ketalist 1l, czajnik z zestawem naczyń
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
GSI Glacier Stainless Ketalist 1L to klasyczny czajnik turystyczny o pojemności 1 litra, wykonany z nierdzewnej stali. W zestawie z czajnikiem znajdziemy niezbędne naczynia dla 1 osoby: miskę-kubek z neoprenowym pokrowcem izolacyjnym, przykrywkę kubka z ustnikiem, przez który można popijać herbatę, miskę oraz spork. Dodatki pakują się do wewnątrz czajnika, a całość do transportu zmieścimy wygodnie w siateczkowym pokrowcu.

179,10 zł
199,00 zł
Wyprzedaż!
Esbit czajnik 0,6 litra
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Lekki czajnik turystyczny 0,6 l z dzióbkiem do wygodnego nalewania. Czajnik - kawiarka wykonany z anodowanego aluminium, lekki wytrzymały, pakowanie do plecaka ułatwia składana rączka.
97,90 zł
GSI Halulite 1.8L Tea Kettle HS czajnik z radiatorem
Wysyłamy w 24 godziny
Duży, jednocześnie bardzo lekki czajnik turystyczny z radiatorem 1,8 litra. Wykonany z lekkiego anodowanego aluminium, odpornego na zarysowania. Czajnik GSI Halulite Tea Kettle HS wyposażony został w wymiennik ciepła, który umożliwia szybsze gotowanie,oszczedza ok 30% paliwa. Teraz dodatkowe kartusze możesz zostawić w domu. Czajnik, w którym zagotujesz wodę dla większej ilości osób lub przygotujesz więcej wody ze śniegu jednorazowo. Nawet ugotujesz makaron, lub prostą potrawę. W środku czajnika do transportu zmieści się kartusz 110g.
239,90 zł

W ostatnich latach pojawiła się szeroka gama składanych naczyń turystycznych, składane miski i talerze, kubki a nawet kieliszki, do tego grona dołączyły również składane na płasko turystyczne naczynia, a także czajniki między innymi marki Sea To Summit. Wszystko to sprawia, że możemy podróżować z mniejszym plecakiem, do którego spakujemy wszystko to czego potrzebujemy tak aby nawet biwakując gdzieś w odciętym od świata miejscu móc zachować część codziennych rytuałów i nie rezygnować z pewnych przyzwyczajeń.

Niektóre modele czajników turystycznych zostały zaprojektowane tak, że mogą posłużyć z powodzeniem za turystyczny garnek, a niektóre z nich mogą również do transportu pomieścić inne drobiazgi wyposażenia kuchni turystycznej, tak aby minimalizować objętość bagażu. W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni model, który spełni Twoje oczekiwania!