Kubki, kieliszki

Biwakowanie i kuchnia biwakowa nie zawsze musi oznaczać kompletnego minimalizmu. W ofercie naszego sklepu 3210sport.pl znajdziesz bardzo wiele produktów takich jak turystyczne kubki, kubeczki a nawet kieliszki, które nie obciążą plecaka lub bagażu, a sprawią że pobyt na biwaku, kempingu czy po prostu w plenerze będzie znacznie wygodniejszy i przyjemniejszy.

Wśród propozycji kubków na biwak prym wiodą lekkie metalowe kubki, niektóre ze składanym uchem, a nawet wytłoczoną miarką w środku.  Dość popularnym rozwiązaniem stały się kubki o podwójnych ściankach jak Camp Cup od GSI Outdoors, działające podobnie jak termos, posiadające przykrywkę otworem do picia. Herbata lub kawa przygotowana w takim kubku nawet w niskiej temperaturze pozostanie gorąca.

Inną, nieco lżejsza wersja kubka o tej samej funkcjonalności będą biwakowe i podróżne kubki z tworzywa posiadające termoizolacyjny rękaw oraz wieczko z otworem do picia jak na przykład Delta Mug od Sea To Summit, ten producent przygotował również ofertę składanych na płasko turystycznych kubków (X-Mug), filiżanek (X-Cup) oraz kieliszków podróżnych (X-Shot). Są to naczynia turystyczne składane wykonane z przeznaczonego do kontaktu z żywnością, bezpiecznego silikonu, składające się do płaskiego dysku, które łatwo spakować do plecaka i zabrać w podróż.

Trwałym, ekologicznym i eleganckim biwakowym rozwiązaniem są kubki typu Pint Cup. Stalowe kubki, każdy w innym kolorze. Podczas grillowania w plenerze nikt nie pomyli swojego kubka, a i jednorazowych kubków używać nie będzie trzeba.

Jeśli lubisz biwakować gdzieś nad jeziorem, rozkładasz koc piknikowy, masz już świeże bagietki z lokalnej piekarni, ser, oliwki, butelkę dobrego wina, nie zapomnij o kieliszkach, które w takim momencie będą wręcz niezbędne! Wybrać możesz spośród wielu wersji: kieliszki ze składaną nóżką z tworzywa, kieliszki składane na płasko, a może kieliszki turystyczne z eleganckiej nierdzewnej stali? Specjalnie dla miłośników wina do biwakowego posiłku marka GSI zaprojektowała cały zestaw: miękki bukłak – karafkę na wino z pokrowcem termicznym i kieliszkami w zestawie. Pozwól sobie na fantazję na biwaku!

Product added to wishlist
Product added to compare.