Pojemniki lunchowe

W czasach dużej dbałości o sposób odżywiania i prawidłową dietę wiele osób przygotowuje własne posiłki do biura a także dla dzieci do szkoły. Niekiedy powstaje kwestia jak je zapakować, aby było lekko, nie zajęło zbyt wiele miejsca, nic się nie z pojemników przypadkiem nie wylało. Również kiedy chcemy przygotować prowiant na biwak, grilla w terenie, dzień wspinania albo na  górską wycieczkę, musimy je jakoś zapakować do transportu. Przemyślane zestawy pojemników lunchowych pozwalają zapakować gotowe  danie, albo też składniki z których później przygotujemy posiłek.

Light My Fire Snap Box zestaw pojemników 2 szt
Dostępny produkt z innymi opcjami

Wygodny i elegancki turystyczny zestaw naczyń SnapBox to 2 praktyczne pojemniki do spakowania wszystkiego co chciałbyś ze sobą zabrać. Proste i szczelne zamknięcie pojemników zabezpiecza zawartość, a różne kolory pokrywek sprawią, że nie pomylisz zawartości. Pojemniki wykonane z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa wolnego od BPA.
-18%
GSI Collapsible Fairshare Mug 650 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Tak wiele funkcjonalności w jednym niewielkim naczyniu GSI Collapsible Fairshare Mug 650 ml. Może on służyć jako składany kubek turystyczny na kawę czy herbatę, pojemnik lunchowy ze szczelną przykrywką albo też jako zamykany pojemnik na żywność.
Doskonale zaprojektowany i przemyślany w każdym detalu produkt spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kubek Fairshare składa się do płaskiego dysku, ruchomy uchwyt posiad blokadę, aby nie zdarzyła się żadna niespodzianka podczas picia herbaty.
Usztywniony górny rant stabilizuje kubek i ułatwia składanie i rozkładanie naczynia. Zakręcana przykrywka zamyka pojemnik w sposób szczelny, wgłębienia na brzegach przykrywki pozwalają wygodnie złapać nakrętkę podczas zakręcania. Wewnątrz znajdziemy podziałkę do odmierzania ilości.
70,44 zł
85,90 zł
-19%
GSI Fairshare Mug II 946 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Cztery porcje zupy zamiast jednej? Historia kubka Fairshare Mug II wiąże się z pomysłowymi studentami z British Columbia University, którzy główkowali jak na obozie narciarskim dostać więcej zupy. Co sprytniejsi zabrali naczynia które mieszczą 4 kubki czyli 946 ml, dzięki czemu mogli cieszyć się pełnym brzuchem i energią na kolejny dzień.
Taka inspiracja pomogła stworzyć kubek Fairshare Mug II. Szczelna nakrętka zabezpiecza zawartość przed rozlaniem lub wysypaniem. Miękkie ucho nie zabiera miejsca przy pakowaniu. Kubek posiada pokrowiec termiczny, który zabezpiecza dłonie przed poparzeniem i pozwala dłużej utrzymać temperaturę zawartości kubka.
Kubek Fairshare  może posłużyć jako duży kubek na herbatę, miska na zupę, albo pojemnik, w którym zabierzemy lunch czy przechowamy żywność.
80,99 zł
99,99 zł
Light My Fire MessKit Bio 5 elementów - pojemniki lunchowe
Dostępny produkt z innymi opcjami

Light My Fire MessKit BioZestaw to bardzo wygodny i kompaktowy zestaw lunchowy, w który wygodnie  zapakujesz posiłek do pracy, lub zabierzesz prowiant na wycieczkę. Zestaw składa się dużego pojemnika, którego podstawa może służyć za miskę  900 ml, przykrywkę - talerz 500 ml, składany kubek PackUp Cup 260 ml, sporka oraz wytrzymałego elastycznego zapięcia - uprzeży, która zabezpieczy zestaw na czas transportu. Zestaw pakowany jest w lekki siateczkowy pokrowiec.
Kubek i spork pakują się do głównego opakowania, a całość zabezpiecza wytrzymała uprząż
Naczynia można używać w kuchence microfalowej (poza Pack-up-cup) oraz myć w zmywarce. Wszystkie elementy zestawu Messkit Bio są wprodukwane z organiczengo bioplastiku. Naczynia sa bezpieczne dla zdrowia, wykonane z tworzyw, wolnych od BPA

Dla wielu osób niezwykle istotną informacją przy wyborze pudełek na lunch lub na biwak jest informacja, czy materiały z których zostały wykonane są bezpieczne dla zdrowia i przeznaczone do kontaktu z żywnością. Takie wymogi spełniają przemyślane zestawy pojemników na lunch od szwedzkiego producenta Light My Fire, jak też pudełka na żywność od Sea To Summit   czy też GSI Outdoors.

Producenci naczyń turystycznych zadbali o swoich Klientów również w zakresie praktycznych sposobów do zapakowania żywności  lub posiłku do pracy lub w teren. W trosce o coraz większą wygodę użytkowników przygotowali ofertę składanych na płasko pojemników biwakowych, ze szczelnymi zamknięciami lub zakręcanymi nakrętkami, niektóre z dodatkową składaną łyżką turystyczną lub sporkiem w zestawie. Ogromną zaletą takich pojemników na żywność jest możliwość poskładania ich po użyciu, tak aby nie zajmowały miejsca. Ułatwia to również późniejsze przechowywanie.

Również na potrzeby turystyczne takie rozwiązanie okazuje się niezwykle praktyczne, w pojemniku możemy zabrać jedzenie na podróż, a później korzystać z niego jak z miski czy naczynia z którego można zjeść przygotowany na kuchence turystycznej posiłek albo porcję jedzenia liofilizowanego.