Talerze, miski

Funkcjonalne talerze turystyczne to wygodne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy cenią aktywność w terenie. Przede wszystkim są lekkie i wytrzymałe i sprawdzają się nawet w czasie intensywnego trekkingu, biwakowania w trudnych warunkach czy też wyprawy survivalowej. Wytrzymałe miski turystyczne oczywiście pełnią te same funkcje, co tradycyjna domowa zastawa, ale są produkowane z odpowiednich materiałów i dzięki temu są lżejsze, zajmują mniej miejsca i nie ulegają uszkodzeniom. Tego typu akcesoria na biwak, jakie oferujemy na 3210sport.pl, pozwalają na transportowanie w plecaku, sprawiają, że każdy posiłek jest spożywany w higieniczny sposób nawet w skrajnie trudnych warunkach. 

Większa składana miska Easy Camp Modoc M
Wysyłamy w 24 godziny


Składana na płasko większa miska biwakowa Easy Camp Modoc M o pojemności 1,5L. Miska wykonana z elastycznego, a zarazem bardzo wytrzymałego termoplastiku, do wykonania wzmocnienia podstawy oraz usztywneinia górnego rantu zastosowano mocne tworzywo. Miska posiada 2 wyprofilowane uchwyty, jeden z otworem, który pozwoli przypiąc miskę karabińczykiem. Miska składa się na płasko, nie zajmie wiele miejsca w plecaku.
31,00 zł
Sea To Summit Delta Bowl with Lid 800 ml miska z przykrywką
Dostępny produkt z innymi opcjami
Miska turystyczna Sea To Summit Delta Bowl z pokrywką o pojemności 800 ml. Bardzo lekka i wytrzymała Posiada system Protex™ hex, który zapobiega poparzeniu dłoni o rozgrzaną miskę. Miska jest wyprofilowana tak, aby zminimalizować ryzyko rozlania zawartości. Odwrócona przykrywka może nam posłużyć również jako talerz czy deska do krojenia.

Sea To Summit Delta Bowl miska 800ml
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Bardzo lekka turystyczna miska z wytrzymałego nylonu 66 o pojemności 800 ml.  Miska jest odporna na wyższe temperatury, można do niej wlać gorącą zupę. Również niskie temperatury nie spowodują jej pękania. System Protex™ hex zapobiega poparzeniu dłoni o rozgrzaną miskę, a ścianki są wyprofilowane tak, aby zminimalizować ryzyko rozlania zawartości.
-8%
Sea To Summit X-Plate 1170 ml składany silikonowy talerz
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Składany na płasko talerz Sea To Summit  X-Plate  o pojemności 1170 ml. Talerz wykonany z wytrzymałego silikonu, odpowiedniego do kontaktu z żywnością. Nylonowa podstawa talerza jest odporna na przecięcia. Talerz jest przystosowany do serwowania gorących potraw. Naczynia serii X składają się w harmonijkę do płaskiego dysku, wygodnego w przechowywaniu, pakowaniu i transporcie.
 
73,59 zł
79,99 zł
-20%
Sea To Summit XL-Bowl 1150 ml
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Składana na płasko silikonowa miska turystyczna Sea To Summit XL-Bowl o pojemności 1150 ml. Miska wykonana z wytrzymałego silikonu, z usztywnionym górnym brzegiem, podstawa miski z odpornego na przecięcia nylonu. o płaskiego dysku, wygodnego w przechowywaniu, pakowaniu i transporcie.
55,92 zł
69,90 zł
Sea To Summit X-Bowl 650 ml
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Składana silikonowa turystyczna miska o pojemności 650 ml. Miska X-Bowl wykonana jest z wytrzymałego, odpornego na wysoką temperaturę silikonu, przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Górny brzeg posiada usztywnienie, a podstawa z trwałego nylony jest odporna na przecięcia. Na wewnętrznej stronie znajdziemy miarkę. Miska składa się do płaskiego dysku, wygodnego w przechowywaniu i transporcie.
 
-8%
Sea To Summit Delta Camp Set
Dostępny produkt z innymi opcjami

Sea To Summit Delta Camp Set zawiera komplet podstawowych naczyń turystycznych dla jednej osoby. Długa wyprawa, biwak czy zielona szkoła, ten zestaw sprawdzi się wszędzie. Talerz, miska kubek i zestaw sztućców pozwoli przygotować i spożyć posiłek w terenie. Lekkie i wytrzymałe naczynia na czas podróży pakują się do dołączonego siateczkowego pokrowca. Zestaw waży jedynie 287g więc nie obciąży niesionego plecaka.

91,08 zł
99,00 zł
-10%
Sea To Summit Alpha Set 1.1
Wysyłamy w 24 godziny

Menażka z miską i kubkiem termicznym  Sea To Summit Alpha Set 1.1 jest doskonałym rozwiązaniem, dla tych którzy cenią sobie podróżowanie na lekko. W zestawie znajdziemy menażkę 1,2 litra z lekkiego i wytrzymałego anodowanego aluminium wraz z przykrywką. Przykrywka posiada otwory umożliwiające odcedzanie potraw. Uchwyt przykrywki został innowacyjnie zaprojektowany, można go za czepić o brzeg garnka, tak aby nie trzeba było szukać miejsca gdzie można pokrywę bezpiecznie odłożyć. Składany uchwyt garnka z bezpiecznym, pokrytym silikonem uchwytem stabilnie blokuje się po rozłożeniu.
Na czas transportu w menażce mieszczą się kolejne elementy zestawu: miska Delta 800 ml oraz kubek z osłoną termoizolacyjną Delta Insulmug 350ml .
179,91 zł
199,90 zł
Mniejsza składana miska Easy Camp Modoc S
Wysyłamy w 24 godziny


Składana na płasko mniejsza miska biwakowa o pojemności 1,2L. Miska wykonana z elastycznego, a zarazem bardzo wytrzymałego termoplastiku, do wykonania wzmocnienia podstawy oraz usztywnienia górnego rantu zastosowano mocne tworzywo. Miska posiada 2 wyprofilowane uchwyty, jeden z otworem, który pozwoli przypiąć miskę karabińczykiem. Miska składa się na płasko, nie zajmie wiele miejsca w plecaku.
26,90 zł
-20%
GSI Outdoors Escape Bowl Blue 650 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Składana na płasko miska GSI Escape Bowl Blue to tak naprawdę niezbędnik biwakowego wyposażenia.  Turystyczna silikonowa miska o pojemności 650 ml składa się na płasko do dysku o wysokości zaledwie 2,5 cm. Ważąca 100g miska przeznaczona jest do kontaktu z gorącą żywnością o temperaturze do 120°C, można ją również zamrażać i używać w niskiej temperaturze do -20°C.

Miska GSI Escape Bowl posiada wzmocnione nylonowe denko, oraz usztywniony górny brzeg z wyprofilowanym uchwytem.

Wewnątrz miski wytłoczona została podziałka, aby łatwiej można było odmierzać ilość.

Miska dostosowana do używania w kuchence mikrofalowej, wykonana z materiałów nie zawierających BPA.

63,99 zł
79,99 zł
-20%
GSI Outdoors Escape Bowl Green 650 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Składana na płasko miska GSI Escape Bowl Green to tak naprawdę niezbędnik biwakowego wyposażenia.  Turystyczna silikonowa miska o pojemności 650 ml składa się na płasko do dysku o wysokości zaledwie 2,5 cm. Ważąca 100g miska przeznaczona jest do kontaktu z gorącą żywnością o temperaturze do 120°C, można ją również zamrażać i używać w niskiej temperaturze do -20°C.

Miska GSI Escape Bowl posiada wzmocnione nylonowe denko, oraz usztywniony górny brzeg z wyprofilowanym uchwytem.

Wewnątrz miski wytłoczona została podziałka, aby łatwiej można było odmierzać ilość.

Miska dostosowana do używania w kuchence mikrofalowej, wykonana z materiałów bezpiecznych dla zdrowia, nie zawierających BPA.

63,99 zł
79,99 zł
-18%
GSI Outdoors Escape Bowl + Lid 650 ml
Wysyłamy w 24 godziny

Składana na płasko miska GSI Escape Bowl  z przykrywką to tak naprawdę niezbędnik biwakowego wyposażenia.  Turystyczna silikonowa miska o pojemności 650 ml składa się na płasko do dysku o wysokości zaledwie 2,5 cm. Ważąca 160g miska przeznaczona jest do kontaktu z gorącą żywnością o temperaturze do 120°C, można ją również zamrażać i używać w niskiej temperaturze do -20°C.

Miska GSI Escape Bowl posiada wzmocnione nylonowe denko, oraz usztywniony górny brzeg z wyprofilowanym uchwytem.

Wewnątrz miski wytłoczona została podziałka, aby łatwiej można było odmierzać ilość.

Miska dostosowana do używania w kuchence mikrofalowej, wykonana z materiałów nie zawierających BPA.

65,59 zł
79,99 zł
GSI Infinity Compact Tableset zestaw naczyń dla 4 osób
Wysyłamy w 2 dni

GSI Infinity 4 Person Compact Tableset to turystyczny zestaw obiadowy dla czterech osób. Zestaw składający się z 4 talerzy, 4 kubków z pokrywką i pokrowcem izolacyjnym oraz 4 misek to niezwykle przemyślane i sprytne rozwiązanie pozwalające na kompaktowe spakowanie niezbędnych na biwaku naczyń.

Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z lekkiego i wytrzymałego polipropylenu, wolnego od BPA tworzywa, które w pełni podlega recyklingowi.

Zestaw naczyń zainteresuje wszystkich którzy lubią podróżowanie na lekko i cenią sobie przemyślany sprzęt, który nie obciąża plecaka, a pakuje się w taki sposób, że bez trudu się mieści.
193,99 zł
GSI Pinnacle Camper zestaw garnków i naczyń dla 4 os.
Wysyłamy w 24 godziny
GSI Pinnacle Camper to spory zestaw garnków oraz naczyń turystycznych dla 4 osób. W komplecie znajdziemy dwie menażki o pojemności 3L oraz 2L, wykonane z lekkiego anodowanego aluminium. Garnki posiadają wewnętrzną warstwę teflonową Teflon®, zapobiegająca przypalaniu, ułatwiającą mycie, bardzo odporną na zarysowania nawet jeśli użyjemy metalowych sztućców.

W zestawie znajdują się również 4 talerze, 4 kubki 415 ml z pokrowcami termicznymi oraz przykrywkami umożliwiającymi picie, oraz 4 miski o tej samej pojemności.

Całość zestawu pakuje się wygodnie do większej menażki, która zamknięta wieczkiem i zabezpieczona do transportu chwytakiem tworzy zgrabną i wygodną w transporcie całość. Wszystko to pakuje się do ochronnego pokrowca, który może służyć za miskę do zmywania naczyń.
688,99 zł
Lifeventure Ellipse Bowl Navy Blue
Wysyłamy w 2 dni

Miska turystyczna z uchem Lifeventure Ellipse. Miska waży 70g, pozwoli przygotować i wygodnie spożyć posiłek w warunkach turystycznych.
Miska Lifeventure Ellipse Navy Blue wykonana została z wytrzymałego plastiku, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej. Miska jestodporna na działanie wysokich temperatur.
Uszko wyprofilowane z boku miski nie tylko ułatwia korzystanie z naczynia podczas przygotowania posiłku, pozwala też przypiąć miskę karabińczykiem, lub spiąć z kompletem sztućców dla utrzymania porządku.
16,99 zł
Lifeventure Ellipse Bowl Pink
Wysyłamy w 2 dni

Miska turystyczna z uchem Lifeventure Ellipse. Miska waży 70g, pozwoli przygotować i wygodnie spożyć posiłek w warunkach turystycznych. Miska Lifeventure Ellipse Pink wykonana została z wytrzymałego plastiku, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej. Miska jestodporna na działanie wysokich temperatur.
 
Uszko wyprofilowane z boku miski nie tylko ułatwia korzystanie z naczynia podczas przygotowania posiłku, pozwala też przypiąć miskę karabińczykiem, lub spiąć z kompletem sztućców dla utrzymania porządku.
16,99 zł
Lifeventure Ellipse Bowl Teal
Wysyłamy w 2 dni

Miska turystyczna z uchem Lifeventure Ellipse. Miska waży 70g, pozwoli przygotować i wygodnie spożyć posiłek w warunkach turystycznych. Miska Lifeventure Ellipse Teal wykonana została z wytrzymałego plastiku, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej. Miska jestodporna na działanie wysokich temperatur.
 
Uszko wyprofilowane z boku miski nie tylko ułatwia korzystanie z naczynia podczas przygotowania posiłku, pozwala też przypiąć miskę karabińczykiem, lub spiąć z kompletem sztućców dla utrzymania porządku.
16,99 zł
Lifeventure Ellipse Plate Pink
Wysyłamy w 2 dni

Talerz turystyczny Lifeventure Ellipse Plate Pink pozwala na oszczędność miejsca i wagi sprzętu biwakowego. Talerz turystyczny Ellipse z uchem wykonany został z bardzo wytrzymałego tworzywa, jest lekki, wytrzymały, łatwo spakujemy go na piknik lub biwak.
Talerz turystyczny Lifeventure Ellipse Plate Pink wykonany został z wytrzymałego plastiku, jest odporny na wysoką temperaturę, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej.
27,99 zł
Lifeventure Ellipse Plate Navy Blue
Wysyłamy w 2 dni

Talerz turystyczny Lifeventure Ellipse Plate Navy Blue pozwala na oszczędność miejsca i wagi sprzętu biwakowego. Talerz turystyczny Ellipse z uchem wykonany został z bardzo wytrzymałego tworzywa, jest lekki, wytrzymały, łatwo spakujemy go na piknik lub biwak.
Talerz turystyczny Lifeventure Ellipse Plate Navy Blue wykonany został z wytrzymałego plastiku, jest odporny na wysoką temperaturę, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej.
27,99 zł
Lifeventure Ellipse Plate Teal
Wysyłamy w 2 dni

Talerz turystyczny Lifeventure Ellipse Plate Teal pozwala na oszczędność miejsca i wagi sprzętu biwakowego. Talerz turystyczny Ellipse z uchem wykonany został z bardzo wytrzymałego tworzywa, jest lekki, wytrzymały, łatwo spakujemy go na piknik lub biwak.
Talerz turystyczny Lifeventure Ellipse Plate Teal wykonany został z wytrzymałego plastiku, jest odporny na wysoką temperaturę, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej.
27,99 zł
Lifeventure Ellipse Plate Graphite
Wysyłamy w 2 dni

Talerz turystyczny Lifeventure Ellipse Plate Graphite pozwala na oszczędność miejsca i wagi sprzętu biwakowego. Talerz turystyczny Ellipse z uchem wykonany został z bardzo wytrzymałego tworzywa, jest lekki, wytrzymały, łatwo spakujemy go na piknik lub biwak.
Talerz turystyczny Lifeventure Ellipse Plate  Graphite wykonany został z wytrzymałego plastiku, jest odporny na wysoką temperaturę, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej.
27,99 zł
Lifeventure Titanium Plate
Wysyłamy w 2 dni

Talerz turystyczny Lifeventure Titanium Camping Plate, ultralekki, trwały w użytkowaniu, wygodny pod względem utrzymania czystości. Posłuży na wielu biwakach, piknikach czy ogniskach. Nie straszna mu wysoka temperatura, mycie w zmywarce czy krojenie ostrym nożem. Wykonany z tytanu przeznaczonego do kontaktu z żywnością.
223,99 zł
-10%Nowy
GSI Cascadian 1 Person Table Set zielony
Wysyłamy w 24 godziny
GSI Cascadian 1 Person Table Set - zestaw naczyń turystycznych z tworzywa dla jednej osoby w kolorze zielonym

Naczynia wykonane z lekkiego i elastycznego polipropylenu, materiału w pełni podlegającego recyklingowi, są doskonałą wielorazową alternatywą dla papierowych naczyń używanych na piknikach i biwakach.

W skład zestawu wchodzi talerz, miska, kubek oraz 3- częściowy zestaw sztućców. Naczynia pakowane są w siateczkowy pokrowiec ułatwiający przechowywanie i transport.
Tworzywo zastosowane w naczyniach jest przeznaczone do kontaktu z żywnością, nie zawiera Bisfenolu A.
68,39 zł
75,99 zł
GSI Infinity Deluxe Tableset zestaw dla 4 osób
Produkt niedostępny

GSI Infinity 4 Person Deluxe Tableset to turystyczny, bogato wyposażony zestaw naczyń kempingowych dla czterech osób. Zestaw składający się z 4 dużych talerzy, 4 kubków z pokrywką i pokrowcem izolacyjnym oraz 4 misek z pokrywkami to niezwykle przemyślane i sprytne rozwiązanie pozwalające na kompaktowe spakowanie niezbędnych na biwaku naczyń.

 Naczynia w zestawia są w czterech różnych kolorach, tak aby każdy użytkownik mógł wybrać swój kolor i naczynia nie myliły się.

 Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z lekkiego i wytrzymałego polipropylenu, wolnego od BPA tworzywa, które w pełni podlega recyklingowi.

Lekkie i wygodne talerze turystyczne

Na wyprawę warto zabrać ze sobą również kubki turystyczne i turystyczne filtry do wody, które sprawdzą się w terenie i ułatwiają funkcjonowanie, a także umożliwiają wspólne jedzenie posiłków. W kolekcjach znaleźć można modele wykonane z wytrzymałych materiałów o różnej wielkości. Dzięki temu każdy wybierze idealne talerze turystyczne do swojej aktywności oraz możliwości. Większe produkty warto zabrać na camping, a te małe i lekkie sprawdzą się podczas wyprawy z plecakiem. Miski turystyczne, które są również odporne na zarysowania i wysokie temperatury, będą idealne, by zjeść coś ciepłego. A to niezwykle ważne w górach, w lesie, w plenerze. Talerze turystyczne wykonane są z bezpiecznych materiałów i dzięki temu nie szkodzą zdrowiu. Producenci dbają o to, by nie zawierały one bowiem szkodliwych związków BPA i ftalanów. Poza tym łatwo można je wyczyścić, a tym samym zadbać o każdy higieniczny posiłek. Zobacz, które akcesoria przydadzą się w twoim ekwipunku.