Pojemniki na przyprawy

-15%
GSI Spice Rocket pojemnik na 6 przypraw
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Praktyczny turystyczny pojemnik na przyprawy GSI Spice Rocket. Wnętrze pojemnika składa się z 3 wodoszczelnych, dwukomorowych modułów, dzięki czemu możemy wsypać tam aż 6 różnych przypraw, a w zależności od tego jak ustawimy sitko, będziemy używać jednej z nich. Pojemnik jest szczelnie zamykany i wodoodporny, nie musimy się więc martwić, że przyprawy stracą aromat pod wpływem wilgoci. Posiada miejsce na etykietki.
67,92 zł
79,90 zł
-7%
GSI Salt + Pepper Shaker wodoszczelny pojemnik na sól i pieprz
Wysyłamy w 24 godziny

Pojemnik na przyprawy sól i pieprz, idealny do zabrania w podróż. Posiada 2 komory, które można napełnić solą i pieprzem lub inną kombinacją przypraw. Bardzo lekki i wytrzymały przyprawnik na sól i pieprz ochroni przyprawy przed wilgocią dzięki szczelnym nakrętkom. Dzięki zdejmowanym pokrywom, pojemniki można łatwo napełniać, oraz myć.

 

41,84 zł
44,99 zł
-15%
GSI Spice Missile zestaw mini pojemników na przyprawy
Wysyłąmy w 24 godziny

Zestaw 3 maleńkich turystycznych pojemników na przyprawy, które możemy razem połączyć w 1 pojemnik przypominający solniczkę. W ten sposób nie pogubią się w transporcie. Każdy z maleńkich pojemników jest podzielony przegródką na 2 części, tak, że można do niego wsypać 2 rodzaje przypraw. Przyprawy w pojemnikach można w łatwy sposób uzupełniać, poprzez otwory w dolnej części. 

 

50,92 zł
59,90 zł
-10%
GSI Ultralight salt and pepper shaker
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Niewielki i praktyczny szczelny pojemnik na przyprawy - solniczka i pieprzniczka w jednym. Wnętrze pojemnika jest przedzielone na pół, dzięki czemu możemy wsypać tam 2 różne przyprawy, a w zależności od tego jak ustawimy sitko, będziemy używać jednej z nich. Pojemnik jest szczelnie zamykany i wodoodporny, nie musimy się więc martwić, że przyprawy stracą aromat pod wpływem wilgoci.
33,21 zł
36,90 zł
Light My Fire Pojemnik na przyprawy
Dostępny produkt z innymi opcjami

Malutki podróżny pojemnik na przyprawy z 3 przegródkami pozwalającymi wsypać 3 rodzaje przypraw. Dzięki pojemnikowi nie rozsypią się, nie zamokną, a nasza kuchnia biwakowa będzie mieć zawsze właściwy smak. Pojemnik wykonany z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa wolnego od BPA. 
GSI Peppermill młynek do pieprzu
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Wygodny i kompaktowy młynek do pieprzu GSI Peppermill pozwoli delektować się aromatem świeżo doprawionych potraw także w warunkach podróżnych.

 

Młynek posiada stalowy mechanizm do mielenia pieprzu, natomiast obudowa wykonana z wytrzymałego kopoliestru zagwarantuje użytkową wytrzymałość młynka.

Mechanizm posiada regulację grubości, dzięki której można dostosować sposób mielenia do preferencji. Spód młynka zabezpiecza nakładka, chroniąca zarówno przed rozsypaniem zmielonego pieprzu jaki i przed dostaniem się piasku i kurzu do środka.

45,99 zł