Sztućce turystyczne

Sea To Summit Delta Spoon and Knife
Wysyłamy w 24 godziny

Turystyczne sztućce z wytrzymałego poliwęglanu. Sztućce Sea To Summit Delta posiadają dwa różne końce, z których jeden to łyżka, drugi zaś nóż. Stanowią lekkie, wygodne, praktyczne wyposażenie na biwak.
 
-20%
GSI Outdoors Folding Foon składany spork
Wysyłamy w 24 godziny

Turystyczna łyżka i widelec w jednym. Składany spork z chowaną rączką waży jedynie 17g. Schowasz go do każdego zestawu gotującego. Mały, lekki poręczny, a co istotne wytrzymały. Spork GSI Folding Foon wykonano z acetalu - tworzywa niezwykle wytrzymałego na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne oraz niską jak i wysoką temperaturę.
23,20 zł
29,00 zł
-10%
Optimus składana długa tytanowa łyżka
Wysyłamy w 24 godziny

Tytanowa łyżka turystyczna z długą składaną rączką. Oprócz lekkości i wytrzymałości tytanu łyżka gwarantuje też wygodę jedzenia w plenerze, a szczególnie dań liofilizowanych przygotowywanych i spożywanych bezpośrednio z opakowania. Matowiona rączka zapewnia pewny chwyt.
71,10 zł
79,00 zł
Easy Camp Folding Cutlery sztućce turystyczne składane w scyzoryk
Wysyłamy w 24 godziny


Składany w scyzoryk komplet stalowych sztućców turystycznych dla 1 osoby. W zestawie łyżka, nóż, widelec i otwieracz do butelek i konserw. Sztućce chowają się w trzonku przypominającym trzonek od scyzoryka szwajcarskiego. Niezbędnik chowany w scyzoryku.
23,00 zł
GSI 3-częściowy zestaw sztućców - szary
Wysyłamy w 24 godziny

Niezbędne wyposażenie biwakowe: nóż, łyżka i widelec w praktycznym zestawie. Sztućce turystyczne GSI Cutlery Set idealnie leżą nawet w dłoni w rękawiczce. Ząbkowane ostrze noża sprawia, że równie dobrze pokroi stek, jak i rozsmaruje masło. Sztućce wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wykonane z materiału wolnego od BPA.


25,90 zł
GSI 3-częściowy zestaw sztućców jasny
Wysyłamy w 24 godziny


Niezbędne wyposażenie biwakowe: nóż, łyżka i widelec w praktycznym zestawie. Sztućce turystyczne GSI Cutlery Set idealnie leżą nawet w dłoni w rękawiczce. Ząbkowane ostrze noża sprawia, że równie dobrze pokroi stek, jak i rozsmaruje masło. Sztućce wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Wykonane z materiału nie zawierającego BPA.
 
25,90 zł
Esbit tytanowy nóż ze składaną rączką
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Składany tytanowy nóż ze składaną rączką. Bardzo lekki, wytrzymały składany sztuciec turystyczny wykonany z ultra lekkiego tytanu.

 
71,90 zł
Esbit tytanowy spork ze składaną rączką
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Esbit tytanowy spork turystyczny ze składanym uchwytem. W pełni funkcjonalne sztućce o wadze i wymiarach zredukowanych do minimum.
71,90 zł
LMF Spork XM powiększony niezbędnik
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Powiększony Spork Original. Niezwykle praktyczny i wygodny w użytku niezbędnik. Producent zadbał o niesamowity wybór kolorów. Przydatny w wielu okazjach: w plecaku, torebce, teczce, na łódce czy w biurze. Wykonany z tworzywa solnego od BPA.
 
LMF Spork Large
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Połączenie łyżki, widelca oraz noża w powiększonej wersji, wygodny do mieszania czy przyrządzania potraw na biwaku czy przy ognisku. Producent zadbał o szeroki wybór kolorów. Sporki LMF wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa, nie zawierają BPA.
Light My Fire Spork Original
Wysyłamy w ciągu 24 godzin


Niezwykle praktyczny i wygodny w użytku niezbędnik. Producent zadbał o niesamowity wybór kolorów. Przydatny w wielu okazjach: w plecaku, torebce, teczce, na łódce czy w biurze. Wykonany z tworzywa wolnego od BPA.
Optimus składany spork tytanowy
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Składany tytanowy spork. Bardzo lekki i wytrzymały tytanowy niezbędnik turystyczny z matowionym uchwytem, tutaj w wersji jeszcze lżejszej - składanej. Waży jedynie 18g, po złożeniu zmieści się wewnątrz zestawów Optimus Terra Weekend i Optimus Terra Solo. 
67,00 zł
Optimus tytanowy spork
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Tytanowy spork. Bardzo lekki i wytrzymały tytanowy niezbędnik turystyczny z wygodnym matowionym uchwytem.
42,90 zł
-15%
Optimus Titanium Cutlery 3 szt tytanowe sztućce turystyczne
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Optimus Titanium Cutlery 3-częściowy zestaw tytanowych sztućców turystycznych dla jednej osoby: łyżka, nóż i widelec. Sztućce posiadają matowione, antypoślizgowe uchwyty, są niebywale lekkie i wytrzymałe. Aby nie pogubiły się w transporcie czy na biwaku, sztućce zostały spięte malutkim karabińczykiem.
118,15 zł
139,00 zł
Sea To Summit Delta Cutlery Set zestaw sztućców turystycznych
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Zestaw sztućców turystycznych z tworzywa Sea To Summit Delta Cutlery Set. Komplet wygodnych i trwałych sztućców z wytrzymałego tworzywa Sztućce zmieszczą się do transportu w misce Delta Bowl. Dla zachowania porządku w biwakowej kuchni i wygody w transporcie sztućce spięte są karabinkiem. Nie zawierają BPA, przeznaczone do mycia w zmywarce.

-15%
Rockland niezbędnik 4w1
Wysyłamy w 24 godziny


Rockland niezbędnik turystyczny 4w1 – komplet sztućców turystycznych składanych w scyzoryk, z otwieraczem do butelek     Niezbędnik turystyczny w formie scyzoryka. W niezbędniku znajdziemy komplet sztućców: nóż, łyżkę, widelec oraz otwieracz do butelek. Lekkie aluminiowe sztućce chowane w scyzoryk o antypoślizgowym, karbowanym wykończeniu, niezastąpiony w górach, na biwaku i w czasie survivalowej eskapady.     Specyfikacja: Wymiary: 10 x 4,1 x 3,3 cm. Waga: 127 g. Materiał: Aluminium (420 Stainless). Funkcje: nóż, łyżka, widelec, otwieracz do butelek. 
33,92 zł
39,90 zł
Rockland zestaw składanych sztućców 3szt.
Wysyłamy w 24 godziny
Zestaw składanych sztućców turystycznych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej o grubości 1,0 mm. Niezastąpiony do osób stawiających na oszczędność miejsca w plecaku. Bardzo trwałe w użytkowaniu składane sztućce, łatwo zmieścić do transportu w menażkach, miskach czy innych naczyniach turystycznych, które zabieramy w podróż.
19,70 zł
-10%
Optimus długa tytanowa łyżka
Wysyłamy w 24 godziny

Długa tytanowa łyżka turystyczna. Oprócz lekkości i wytrzymałości tytanu łyżka gwarantuje też wygodę jedzenia w plenerze, a szczególnie dań liofilizowanych przygotowywanych i spożywanych bezpośrednio z opakowania. Matowiona rączka zapewnia pewny chwyt.
53,99 zł
59,99 zł
GSI Essential Spoon Long długa łyżka turystyczna
Wysyłamy w 24 godziny

Długa łyżka turystyczna GSI Essential Spoon Long pozwala wygodnie przygotować danie liofilizowane w opakowaniu, dzięki wydłużonej rączce zamieszamy całą jego zawartość. Długa łyżka to również wygoda spożywani posiłku.

Wydłużona nylonowa rączka jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia w transporcie i przypadkowe złamania czy pęknięcia. Sama główka łyżki wykonana jest z przyjaznego w dotyku silikonu.

27,00 zł
GSI Destination Kitchen Set 24
Wysyłamy w 2 dni

GSI Destination Kitchen Set 24 - to turystyczny zestaw przyborów kuchennych składający się z 24 elementów. Zestaw sprawi, że biwakowe gotowanie może stać się prawdziwa wyprawa dla smakoszy.

Kuchenne przybory oraz komplet sztućców dla 4 osób zapakowane zostały w eleganckie oraz praktyczne etui, które dodatkowo pozwoli na utrzymanie porządku w kuchennych pomocach.

277,99 zł
GSI Tekk Cutlery Set - zestaw sztućców turystycznych
Wysyłamy w 24 godziny


Zestaw sztućców turystycznych GSI Tekk Cutlery Set składający się z noża, łyżki oraz widelca to element biwakowego wyposażenia bez którego trudno się obejść. Lekkie sztućce wykonane z wytrzymałego tworzywa – Acetalu dobrze leżą w dłoni nawet w rękawiczce.
Ząbkowane ostrze noża sprawia, że równie dobrze pokroi stek, jak i rozsmaruje masło.
Wykonane z materiału nie zawierającego BPA.
Lifeventure Ellipse camping Cutlery Set Teal
Wysyłamy w 2 dni

Sztućce turystyczne Lifeventure Ellipse Cutlery Set Teal to sprytny sposób na oszczędność miejsca i wagi zabieranego ekwipunku. Sztućce wykonane zostały z bardzo wytrzymałego tworzywa, wypolerowane na gładko, dzięki czemu łatwiej je umyć. Sztućce zgrabnie składają się razem do transportu, dzięki czemu łatwiej spakujemy je na piknik lub biwak.
Sztućce campingowe Lifeventure Ellipse Cutlery Set Teal wykonany został z wytrzymałego plastiku, jest odporny na wysoką temperaturę, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej.
27,99 zł
Lifeventure Ellipse camping Cutlery Set Pink
Wysyłamy w 2 dni

Sztućce turystyczne Lifeventure Ellipse Cutlery Set Pink to sprytny sposób na oszczędność miejsca i wagi zabieranego ekwipunku. Sztućce wykonane zostały z bardzo wytrzymałego tworzywa, wypolerowane na gładko, dzięki czemu łatwiej je umyć. Sztućce zgrabnie składają się razem do transportu, dzięki czemu łatwiej spakujemy je na piknik lub biwak.
Sztućce campingowe Lifeventure Ellipse Cutlery Set Pink wykonany został z wytrzymałego plastiku, jest odporny na wysoką temperaturę, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej.
27,99 zł
Lifeventure Ellipse camping Cutlery Set Navy Blue
wysyłamy w 2 dni

Sztućce turystyczne Lifeventure Ellipse Cutlery Set Navy Blue to sprytny sposób na oszczędność miejsca i wagi zabieranego ekwipunku. Sztućce wykonane zostały z bardzo wytrzymałego tworzywa, wypolerowane na gładko, dzięki czemu łatwiej je umyć. Sztućce zgrabnie składają się razem do transportu, dzięki czemu łatwiej spakujemy je na piknik lub biwak.
Sztućce campingowe Lifeventure Ellipse Cutlery Set Navy Blue wykonany został z wytrzymałego plastiku, jest odporny na wysoką temperaturę, nie zawiera BPA. Naczynie można myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej.
27,99 zł