Termosy, kubki termiczne

Czy to stalowy termos próżniowy, kubek termiczny, czy też termos obiadowy, wszystkie te naczynia pomagają utrzymać temperaturę napojów lub żywności przez naprawdę długi czas, abyśmy mogli cieszyć się gorącą kawą lub herbatą w zimny dzień, czy też ciepłą zupą lub posiłkiem w porze obiadowej w pracy czy też na wycieczce.

Termosy przestały być nudne i podobne jeden do drugiego. Producenci termosów turystycznych i termokubków dbają dziś nie tylko o długi czas utrzymywania temperatury, ale również o ciekawy design.

Dziś termosy na kawę lub herbatę produkowane są w pięknych, cieszących oko estety kolorach jak w termosach GSI Outdoors, z wielką dbałością o detale wykończenia takie jak antypoślizgowa powierzchnia termosu, aby nie wypadł nam z ręki nawet kiedy trzymamy go w grubej rękawicy, lub antypoślizgowa podgumowana podstawa.

Praktyczne rozwiązania pojawiły się również w sposobie projektowania kubków do termosu, możemy wybierać termosy z podwójnym kubkiem, lub izolowany próżniowo kubek w którym napój nie wystygnie szybko po nalaniu.

Kubki termiczne niezwykle szybko przyjęły się jako przedmiot codziennego użytku, zabieramy w nich kawę do samochodu, pracy lub na uczelnię. Termokubki zazwyczaj są lekkie, o smukłej konstrukcji, dzięki czemu łatwo mieszczą się w samochodowym uchwycie, kieszeni plecaka lub torby.

Dla wielu osób, które bardzo dbają o sposób odżywiania i noszą ze sobą obiad do pracy, wygodnym sposobem na ciepły posiłek jest termos na jedzenie. Termos obiadowy jak w przypadku termosów Rockland czy Esbit zwykle ma on szerszą średnicę, dzięki czemu można do niego wygodnie nałożyć potrawę, a później zjeść bez konieczności używania innych naczyń.

Product added to wishlist
Product added to compare.