Kubki termiczne

Kubek termiczny nie bez powodu stał się codziennym przyjacielem wielu zadowolonych użytkowników. Mały szczelny termosik na kawę lub herbatę z ustnikiem do wygodnego popijania, niezastąpiony w podróży samochodem, lub podczas krótkich wędrówek jesienią lub zimą, wygodnie zmieścimy go do plecaka czy torebki.

-10%
GSI Glacier Stainless Commuter Mug 0,5L kubek termiczny
Dostępny produkt z innymi opcjami

Kubek termiczny ze stali nierdzewnej, pojemność 500 ml. Szczelny, utrzymuje temperaturę napoju do 15 godzin, a przy tym pięknie zaprojektowany i wykonany w niecodziennych kolorach. Termos z uszczelnianą blokadą w nakrętce umożliwia bezpośrednie picie napoju. Antypoślizgowa podstawa kubków została podgumowana. Kubek poręczny zarówno w podróży jak i w biurze, czy podczas wycieczek w chłodne dni. 
134,10 zł
149,00 zł
Sea To Summit Delta Insul Mug 473 ml
Dostępny produkt z innymi opcjami


Lekki kubek biwakowy z pokrywką wyposażony w termoizolacyjną osłonę termiczną,  pojemność 473 ml - kubek o nietypowej konstrukcji, który przyda się w wielu okolicznościach. Wykonany z lekkiego, nowoczesnego tworzywa, na zewnątrz otulony termoizolacyjnym rękawem z pianki EVA. Wieczko kubka posiada otwór, który umożliwia wygodne picie napoju.
 

-15%
GSI Outdoors Doppio Commuter Mug 192ml kubek na espresso
Dostępny produkt z innymi opcjami
Niewielki kubek termiczny ze szczelnym wieczkiem, przez które możemy popijać mocną aromatyczną kawę. Wieczko posiada wygodne w użyciu zamknięcie ustnika, tak aby kawa nie stygła, ani nie uległa przypadkowemu rozlaniu w samochodzie, torebce, czy plecaku. Kubek termiczny na espresso GSI Doppio Commuter Mug o pojemności 192 ml, wykonamy został z nierdzewnej stali, posiada podwójne, próżniowo izolowane ścianki. Nie przenika zapachami ani smakami, łatwo go utrzymać w czystości.
W epoce rosnącej świadomości ekologicznej noszenie własnych kubków na kawę jest przejawem dbałości o środowisko i zmniejszanie zużycia jednorazowych opakowań.
55,25 zł
65,00 zł
-13%
Klean Kanteen TK WideWide Insulated Cafe Cap 592 ml Juicy Pear
Wysyłamy w 24 godziny
Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w kolorze gruszkowym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Juicy Pear 592 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 14 godzin, a zimnego przez 47 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze żółtym posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

199,23 zł
229,00 zł
-13%
Klean Kanteen TK WideWide Insulated Cafe Cap 592 ml Kalamata
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny Stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Kalamata 592 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze Ciemnego fioletu posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

199,23 zł
229,00 zł
-13%
Klean Kanteen TK WideWide Insulated Cafe Cap 592 ml Berry Bright
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w kolorze jagodowym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Berry Bright 592 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze jagodowym posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

199,23 zł
229,00 zł
-10%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 592 ml Melon Punch
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w słonecznym kolorze różowym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Melon Punch 592 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze różowym posiada gładkie, błyszczące wykończenie.

206,10 zł
229,00 zł
-18%
GSI Outdooors Commuter JavaPress III
Wysyłamy w 24 godziny

Kubek termiczny z zaparzaczem - praską do zaparzania kawy lub herbaty. Niezwykle przemyślana konstrukcja kubka GSI Commuter Javapress pozwala zaparzyć kawę po francusku, z użyciem tłoczka i sitka gdziekolwiek masz ochotę napić się kawy i masz dostęp do wrzącej wody.
Kubek posiada dwuwarstwową konstrukcję, na zewnątrz otoczony został neoprenowym pokrowcem, który sprawia, że przygotowany gorący napój długo pozostanie gorący oraz zapobiega poparzeniu dłoni. Kubek zamykany jest nakręcaną pokrywką z zamykanym otworem do popijania kawy. Otwarta pozwala dodać cukier i/lub mleko do zaparzonego napoju, zamknięta zabezpiecza przed przypadkowym rozlaniem zawartości kubka.
114,79 zł
139,99 zł
-15%
GSI Outdoors Doppio Mug 192 ml kubek termiczny na espresso
Wysyłamy w 24 godziny
Niewielki kubek termiczny z wieczkiem, przez które możemy popijać mocne aromatyczne espresso. Szczelne wieczko zapobiega szybkiemu stygnięciu kawy, oraz przypadkowemu rozlaniu w samochodzie, torebce, czy na biurku pełnym dokumentów. Kubek termiczny na espresso GSI Doppio Commuter Mug o pojemności 192 ml, wykonamy został z nierdzewnej stali, posiada podwójne, próżniowo izolowane ścianki. Nie przenika zapachami ani smakami, łatwo go utrzymać w czystości.
W epoce rosnącej świadomości ekologicznej noszenie własnych kubków na kawę jest przejawem dbałości o środowisko i zmniejszanie zużycia jednorazowych opakowań.
61,20 zł
72,00 zł
-15%
GSI Outdoors Microlite 570 Tour kubek termiczny
Dostępny produkt z innymi opcjami
Niezwykle lekki stalowy kubek termiczny, który utrzymuje temperaturę napojów gorących przez ok 10 godzin, a zimnych nawet do 20 godzin. Izolowane próżniowo ścianki mają jedynie 2 mm grubości, są nawet cieńsze niż wiele butelek z tworzywa! Termokubek Microlite Tour dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości konkurencyjnych modeli.

 Kubek GSI Stainless Microlite 570 Tour ma smukły kształt, wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni. Ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapkę, która chroni ustnik przed zabrudzeniem otwieramy jednym naciśnięciem guzika.Termokubek wykonany został z nierdzewnej stali. Stal jest materiałem niezwykle trwałym, odpornym na rdzę, oraz przenikanie zapachów.
101,99 zł
119,99 zł
-15%
GSI Outdooors Microlite JavaPress
Wysyłamy w 24 godziny
Stalowy kubek termiczny z zaparzaczem - praską do zaparzania kawy lub herbaty. Niezwykle przemyślana konstrukcja kubka GSI Microlite Javapress pozwala zaparzyć kawę po francusku, z użyciem tłoczka i sitka. Kubek posiada dwuwarstwową konstrukcję, wewnętrzna warstwa – praska z sitkiem wykonana jest z tworzywa, zewnętrzna wykonana z nierdzewnej stali. Przestrzeń pomiędzy ściankami działa jak termos, który długo utrzyma temperaturę napoju. Zewnętrzna strona kubka jest posiada kolorową, antypoślizgową powłokę, jest on bardzo odporny na zarysowania lub odpryski. Kubek zamykany jest nakręcaną pokrywką z zamykanym otworem do popijania kawy. Otwarta pozwala dodać cukier i/lub mleko do zaparzonego napoju, zamknięta zabezpiecza przed przypadkowym rozlaniem zawartości kubka.
127,49 zł
149,99 zł
-17%
GSI Microlite 500 Flip kubek termiczny
Wysyłamy w 24 godziny

Kubek termiczny GSI Microlite 500 Flip jest niezwykle lekki, posiada smukły profil, dzięki czemu pasuje do większości uchwytów samochodowych, łatwo go również wsunąć do torebki czy plecaka. Kubek Microlite Flip 500 utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 10 godzin, mimo iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli.
Ergonomicznie wyprofilowany ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapka zamykana jest na przycisk z blokadą, która uniemożliwia przypadkowe otwarcie kubka i rozlanie zawartości. Termokubek dostępny w pięknych kolorach, lakier jest bardzo odporny na ścieranie.
Kubek na kawę lub herbatę wykonany jest z nierdzewnej stali, nie przenika smakami, łatwo utrzymać go w czystości.
132,72 zł
159,90 zł
-18%
GSI Microlite 350 Flip kubek termiczny
Wysyłamy w 24 godziny

Kubek termiczny GSI Microlite 350 Flip jest niezwykle lekki, posiada smukły profil, dzięki czemu pasuje do większości uchwytów samochodowych, łatwo go również wsunąć do torebki czy plecaka. Kubek Microlite Flip 350 utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 10 godzin, mimo iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli.
Ergonomicznie wyprofilowany ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapka zamykana jest na przycisk z blokadą, która uniemożliwia przypadkowe otwarcie kubka i rozlanie zawartości. Termokubek dostępny w pięknych kolorach, lakier jest bardzo odporny na ścieranie.
Kubek na kawę lub herbatę wykonany jest z nierdzewnej stali, nie przenika smakami, łatwo utrzymać go w czystości.
114,79 zł
139,99 zł
-13%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 592 ml Brushed
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w słonecznym kolorze stalowym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Brushed 592 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze stalowym posiada gładkie, błyszczące wykończenie.

199,23 zł
229,00 zł
-13%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 592 ml Marigold
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w słonecznym kolorze. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Marigold 592 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze słonecznikowym posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

199,23 zł
229,00 zł
-13%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 592 ml Real Teal
Wysyłamy w 24 godziny
Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w niebieskim kolorze. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Real Teal 592 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze niebieskim posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

199,23 zł
229,00 zł
-10%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 473 ml Marigold
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w słonecznym kolorze. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Marigold 473 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze słonecznikowym posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

197,91 zł
219,90 zł
-10%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 473 ml Black
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w kolorze czarnym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Black 473 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze czarnym posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

197,91 zł
219,90 zł
-13%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 473 ml Brushed
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w słonecznym kolorze stalowym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Brushed 473 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze stalowym posiada gładkie, błyszczące wykończenie.

191,31 zł
219,90 zł
-13%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 355 ml Brushed
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w słonecznym kolorze stalowym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Brushed 355 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 11 godzin, a zimnego przez 38 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze stalowym posiada gładkie, błyszczące wykończenie.

173,13 zł
199,00 zł
-13%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 355 ml Real Teal
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w słonecznym kolorze stalowym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Real Teal 355 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 11 godzin, a zimnego przez 38 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze stalowym posiada gładkie, błyszczące wykończenie.

173,13 zł
199,00 zł
-13%
Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 355 ml Marigold
Wysyłamy w 24 godziny

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w słonecznym kolorze stalowym. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Marigold 355 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 11 godzin, a zimnego przez 38 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze stalowym posiada gładkie, błyszczące wykończenie.

173,13 zł
199,00 zł
-18%
GSI Stainless Commuter JavaPress 423 ml - kubek termiczny z zaparzaczem do kawy
Produkt niedostępny

Stalowy kubek termiczny z praską do zaparzania do kawy Commuter JavaPress 423 ml. Wygodny i elegancki kubek z praską, w którym zaparzymy kawę lub herbatę, następnie dzięki wewnętrznemu tłoczkowi odfiltrujemy na spód warstwę fusów. Zewnętrzna strona kubka i tłoczek tworzą podwójne stalowe ścianki, działające jak izolacja w termosie. Szczelna nakrętka z zamykanym ustnikiem zabezpiecza przed przypadkowym wylaniem zawartości kubka.
147,52 zł
179,90 zł
Wyprzedaż!-10,00 zł
Rockland Cosmic 330 ml
Produkt niedostępny

Kubek termiczny Rockland Cosmic, zgrabny, ergonomiczny o pięknym, niezwyczajnym designie, może pełnić rolę niewielkiego termosu. Posiada szczelną zakrętkę, jego zaletą jest możliwość picia napoju bezpośrednio z pojemnika, bez potrzeby posiadania i noszenia dodatkowego kubka. Wykonany z nierdzewnej stali, o ściankach izolowanych próżniowo, utrzymuje temperaturę ciepłego napoju do 6 godz., zimnego do 12 godz.

 


45,90 zł
55,90 zł

Wiele osób nie wyobraża sobie dłuższej podróży bez zabrania w termokubku własnej kawy  lub herbaty na drogę.

Małe praktyczne termosy lub też kubki termiczne, zwykle są dość lekkie, mają smuklejszy profil i ustnik z bezpieczną blokadą lub zamknięcie klapką. Mieszczą się w samochodowych uchwytach na kubek, kieszeniach plecaka, a nawet damskiej torbie.

W prostszych wersjach będzie zwykłym kubkiem z przykrywką i pokrowcem termicznym jak Delta Mug Sea To Summit czy Infinity Backpacker Mug od GSI. W bardziej rozbudowanej wersji znajdziemy szeroką ofertę stalowych termokubków z izolowanymi próżniowo ściankami, różnymi typami zamknięcia i ustnikami.

Ciekawą propozycją dla miłośników kawy parzonej w dowolnych warunkach jest termokubek Javapress z praską - zaparzaczem, w którym bezpośrednio zaparzymy kawę jeśli tylko mamy wrzątek. Ten sam kubek termiczny możemy wykorzystać również do parzenia herbaty liściastej.

Obecnie używanie stalowych termokubków to już nie tylko moda, wiele osób świadomych kwestii ekologicznych, przychodzi po kawę do sieciowych kawiarni z własnym ulubionym termicznym kubkiem, aby ograniczyć zużywanie kubków jednorazowych.

Większość małych termosów na kawę lub herbatę można myć w zmywarce, również zakrętki lub ustniki posiadają możliwość otwarcia środka, tak aby wygodnie umyć wnętrze i zawsze cieszyć się świeżym smakiem kawy lub herbaty.