Poduszki

Samopompująca poduszka, Rockland Dream
Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Samopompująca poduszka podróżna wykonana z wytrzymałego poliestru, bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli lubisz w podróży mieć pod ręką kawałek domu, poduszka o jedwabistym, przyjemnym w dotyku wykończeniu zapewni Ci spokojny sen. Waży jedynie 100g, więc nie będzie stanowić obciążenia dla Twojego bagażu. Składana do dołączonego pokrowca.

39,90 zł
-17%
Easy Camp Moon Compact Pillow
Wysyłamy w 24 godziny

Kompaktowa poduszka turystyczna Easy Camp Moon Compact Pillow. Nadmuchiwana poduszka, która składa się do bardzo małego rozmiaru. Zewnętrzna strona poduszki wykonana z miękkiej, przyjaznej w kontakcie ze skórą mikrofibry. Wygodny w użytkowaniu zakręcany zawór pomoże napompować poduszkę lub spuścić powietrze. Poduszka posiada dołączony pokrowiec kompresyjny.
70,47 zł
84,90 zł
-10%
Sea To Summit Aeros Ultralight Pillow Traveller
Produkt niedostępny

Sea To Summit Aeros Ultralight Pillow Traveller to nadmuchiwana podróżna poduszka turystyczna-rogal. Ultralekka, kompaktowa, turystyczna poduszka wykonana z wytrzymałych materiałów posiada regulowane zapięcie pod szyją. Po nadmuchaniu staje się ergonomicznym podparciem dla głowy i karku w czasie podróży. Kołnierz został wykonany z laminowanego poliestru 20D, który jest elastyczny i miły w dotyku. W poduszce umieszczono specjalnie zaprojektowany zawór, który pozwala na łatwe napompowanie oraz spuszczanie powietrza. Do poduszki dołączony jest pokrowiec do spakowania na czas transportu, po spakowaniu poduszka jest maleńka, zamkniemy ja we wnętrzu dłoni.

116,10 zł
129,00 zł