Turystyczny pojemnik na wodę Seeker 2L Hydrapak
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Hydrapak Seeker 2L turystyczny zbiornik na wodę

Miękki, składany do rozmiaru pięści pojemnik na wodę o pojemności 2 Litry. Wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free.

71,91 zł (brutto) 79,90 zł -10% 58,46 zł (netto)
new_releases Dostępność 2-3 dni

Hydrapak Seeker 2L - ultralekki turystyczny składany polemnik na wodę

Miękki, składany do rozmiaru pięści turystyczny pojemnik na wodę o pojemności 2 Litry. Wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Wszystkie łączenia są zgrzewane i szczelne. Duży bukłak Hydrapak Seeker można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.

Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free (sprzedawany oddzielnie) i samodzielnie uzdatniać wodę. Nadrukowana na zewnętrznej stronie bukłaka miarka, pozwala śledzić zapas wody. Szeroki otwór do nalewania ( 4,2 cm) umożliwia wrzucanie kostek lodu czy wygodne mycie.

Na bukłaku przymocowano 2 zaczepy, które można wykorzystać do przypięcia go do plecaka lub innego miejsca. Znajdują się one: w podstawie bukłaka, oraz górnej części tuż przy zakrętce.

Bukłak wykonany jest z wytrzymałego termoplastiku, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji jak BPA czy PVC. Bukłak można myć w zmywarce.

 

Specyfikacja:

Pojemność: 2L

Waga: 78g

Wymiary: 250 mm x 135 mm

Wymiary po złożeniu: 4 x 4 cm

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="69" SemiHidden="false"

A812
834456000464

5 innych produktów w tej samej kategorii: